![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_b8e3aa74bd1b4421be3589094063d3c6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_b8e3aa74bd1b4421be3589094063d3c6~mv2.jpg)
У середу 04 жовтня директор ДЮСШ №1 В. Янків вручив спортивний інвентар, який було закуплено в рамках програми «Бюджет участі» м. Хмельницького.
Тобуси, круг для захватів, мішок для захватів, м’ячі, захисні шоломи та координаційні драбинки – такий інвентар необхідний спортсменам для повноцінного тренування, для вдосконалення і покращення навчально-тренувального процесу регбістів. Бажаємо вихованцям ДЮСШ №1 подальших перемог та здобутків.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_1e39b1a4a30b415e87666955865cd6f4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_1e39b1a4a30b415e87666955865cd6f4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_990487bf07064c71aab669cc7b53cc90~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_990487bf07064c71aab669cc7b53cc90~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_df4ab3ca39de4e848a46716ab0d7b544~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_df4ab3ca39de4e848a46716ab0d7b544~mv2.jpg)