top of page

Відзначення Дня Українського козацтва!Відзначення Дня Українського козацтва, Дня захисників і захисниць України та річниці створення УПА з спортсменами 2013 р.н. Хмельницької ДЮСШ № 1 !!!

18 жовтня на спортивній базі ДЮСШ №1 організовано спортивно-патріотичний захід із залученням наших військових ЗСУ (8 полк спеціального призначення ), долучення волонтерів "Армія SOS Хмельницький", ХОБФ " Центр Добриня", козаків-ветеранів (Олександр Бортюк) для приготування козацького куліша, а також ліцею сфери послуг (Євеліна Царьова) - виготовлення патріотичного печива для учасників !!!

Присутніх спортсменів привітав заступник Хмельницького міського голови Михайло Кривак та заступник командира частини - підполковник ЗСУ (Валерій Можарівський)!

Від юних спортсменів, наші воїни, отримали запашний коровай, особисті малюнки та прапор України розписаний їхніми побажаннями перемогти !!!

Всіх учасників заходу привітали вихованці зразкового ансамблю народного танцю «Калина»

Центру національного виховання учнівської молоді (Валентина Рогатюк), а спортсменки художньої гімнастики ДЮСШ №3 (Олеся Закуренко) провели запальну руханку-розминку!

Спортсмени долали 10 етапів різноманітних завдань - стрибали, повзли, потрапляли в ціль, виконували вправи на гнучкість, координацію і швидкість, при цьому все виконували в касці та з рюкзаком !

Всі отримали позитивні емоції, солодкі смаколики та куліш від організаторів, а виручені кошти від продажу чаю, кави, атрибутики та благодійних внесків буде передано БФ "Волонтери Поділля" для задоволення потреб наших воїнів!

Окрема подяка вихованцям відділення футболу 2008 р.н. та тренеру Андрію Басістому за сприяння в організації заходу !

СЛАВА УКРАЇНІ !!!

СЛАВА ЗСУ !!!

Відеосюжет МТРК "Місто"

bottom of page