
Вітаємо з перемогою! ⚽🏆
- 3 черв.
- Читати 1 хв
Команда ДЮСШ №1 здобула впевнену перемогу у Чемпіонаті ДЮФЛ Хмельницької області з футболу у протистоянні з командою «Поділля», продемонструвавши згуртованість, характер та справжню жагу до перемоги.
Наші юні футболісти показали якісну гру, наполегливість та командний дух, які й стали запорукою успіху.
Пишаємося вихованцями та бажаємо їм нових яскравих перемог і досягнень на футбольному полі!
Так тримати! 💙💛



Коментарі