top of page

Вітаємо з перемогою! ⚽🏆

  • 3 черв.
  • Читати 1 хв

Команда ДЮСШ №1 здобула впевнену перемогу у Чемпіонаті ДЮФЛ Хмельницької області з футболу у протистоянні з командою «Поділля», продемонструвавши згуртованість, характер та справжню жагу до перемоги.


Наші юні футболісти показали якісну гру, наполегливість та командний дух, які й стали запорукою успіху.

Пишаємося вихованцями та бажаємо їм нових яскравих перемог і досягнень на футбольному полі!

Так тримати! 💙💛


 
 
 

Коментарі


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

  • Facebook Clean
bottom of page