Гандбольна команда ХНУ-ДЮСШ-1 – чемпіони вищої ліги сезону 2021-2022 рр.


Відповідно до указу Президента України про запровадження воєнного стану, починаючи від 24-го лютого всі гандбольні змагання були припинені. Комітет з організації та проведення змагань Федерації гандболу України ухвалив рішення щодо визначення підсумків сезону 2021/2022 за єдиним принципом для всіх національних жіночих та чоловічих ліг, а саме – розташування команд у підсумковому заліку чемпіонатів 2021/2022 відповідає набраним очкам та місцям команд у турнірній таблиці на момент 24 лютого 2022 року.

Призери чемпіонатів України 2021/2022:

Чоловіча Вища ліга: перше місце – "ХНУ-ДЮСШ-1", друге місце – "ХАІ-ФГХО", третє місце – "RGM Group-СумДУ".

Нагадаємо, останній тур чемпіонату України Вищої ліги, в якому взяли участь гравці нашої команди відбувся 11-12 лютого 2022 року у стінах спортивного корпусу Хмельницького національного університету. Гандболісти команди ХНУ-ДЮСШ-1 в рамках проведення восьмого туру Вищої ліги чемпіонату України приймали на домашньому майданчику команду RGM Group-СумДУ м. Суми.

Суперниками нашої команди у сезоні 2021-2022 рр були команди:


  • ХАІ-ФГХО м. Харків

  • RGM Group-СумДУ м. Суми

  • УДХТУ м. Дніпро

  • «Динамо-Академія» м. Полтава

  • ДЮСШ Лагутіна м. Запоріжжя

  • СГК "Суми" м. СумиУпродовж всього сезону гравці успішно виконували настанови тренерського колективу команди — Катерини Заспи та Олега Базильчука. Тренувальний процес відбувався на базі спортивного корпусу Хмельницького національного університету та спортивної зали Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Склад команди ХНУ-ДЮСШ1 сформовано з гравців виключно Хмельницької області – випускників місцевого ДЮСШ №1 та ДЮСШ з м. Волочиськ, ДЮСШ м. Красилів.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ представляють студенти:

Червонцев Андрій гр. ФКС-18-1, Романюк Костянтин гр. ФКС 18-1, Базелюк Артем гр. СОФК-18-1, Федючок Дмитро гр. ФКС-20-1, Літинський Роман гр. ФКС-21-1, Мацюк Іван гр. АІ-20-1.

Комітет ФГУ працює над організацією та проведенням чемпіонату України й у новому сезоні: відпрацьовується регламент змагань, протокол дій у проведенні спортивних заходів за умов воєнного стану, проводяться консультації з державними установами, військовими адміністраціями, вивчається питання фінансування та логістики. Для федерації гандболу України важливо зберегти команди і дати їм можливість брати участь у змаганнях в безпечних умовах.Тренерський склад та гравці команди ХНУ-ДЮСШ-1 висловлюють слова глибокої вдячності за сприяння і підтримку у розвиткові гандболу вищих досягнень Хмельницькому міському голові Олександру Симчишину, начальнику Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергію Ремезу, ректору Хмельницького національного університету Сергію Матюху, директору Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Василю Янківу.Вболіваємо за нашу команду та бажаємо подальших успіхів!

Швидкої перемоги на усіх фронтах! Слава Україні! Слава ЗСУ!