top of page

Гандбольні перемоги Хмельницької ДЮСШ №1!

На минулому тижні спортсмени та тренери-викладачі відділення гандболу Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1, активно приймали участь у змаганнях.

У четвер 4 лютого тренерський склад відділення гандболу провели відкритий турнір «Подільська зима -2021» з гандболу серед дівчат 2008-2009 р.н. та молодші. Участь у турнірі прийняли дві команди дівчат ДЮСШ №1, команда з міста Кам’янець-Подільський та команда з міста Волочиськ.

За результатами змагань переможцями стали спортсменки ДЮСШ №1, срібними призерками спортсменки ДЮСШ Кам’янець-Подільського, а бронза досталась юним спортсменкам з міста Волочиськ.

Також тренерський склад Волочиської ДЮСШ для награвання спортсменів взяли з собою команду юнаків, які залишились ще на день і зіграли товариську гру з спортсменами ДЮСШ №1, після декількох зіграних ігор,команді з міста Волочиськ не вдалось перемогти у наших спортсменів, але спортсмени досхочу награлись та отримали масу задоволення і досвід.Після серії перемог відділення гандболу ДЮСШ №1, отримало запрошення на Відкриту першість Антонінської ДЮСШ з гандболу серед юнаків 2006 року народження та молодші, присвяченої пам’яті тренера Леоніда ДАНИЛЮКА. Яка відбулась у смт. Антоніни, Красилівського р-н, Хмельницької обл.

Старший тренер-викладач Колісецька Ірина Юріївна разом зі своїми юнаками прийняла участь у змаганнях. По результатах зіграних ігор команда Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1, посіла перше місце!bottom of page