top of page

ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ. КОМАНДА "ДЮСШ №1" НА СТАРТІ ПЕРШИХ ЗМАГАНЬ


ВІДБУЛОСЯ ЖЕРЕБКУВАННЯ КАЛЕНДАРЯ ПЕРШОЇ ЛІГИ СЕЗОНУ 2021/2022

02 липня 2021 року у приміщенні Будинку футболу відбулося жеребкування календаря Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2021-2022 років, в якому вперше в історії візьмуть участь 20 клубів.

Груповий етап. Чемпіонат України Першої ліги проводиться у два кола за коловою системою – на своєму полі та на полі суперника у двох групах А та Б. Фінальний етап. Переможці груп А та Б зіграють між собою за визначення чемпіона України Першої ліги. Клуби, що посядуть другі місця у групах, визначають бронзового призера.

Згідно жеребу командам присвоєні такі номери: Група А: 1. ДЮСШ №26, Київ 2. ДЮСШ №1, Хмельницький 3. Янтарочка, Новояворівськ 4. Динамо-ОКІП, Київ 5. Верес, Рівне 6. Єдність, Київ 7. Прикарпаття-ДЮСШ №3, Івано-Франківськ 8. Ятрань, Уманський район 9. Чемпіон, Тернопіль 10. Ладомир-2, Володимир-Волинський


Повний Календар та дати проведення матчів будуть опубліковані після погодження з усіма клубами Першої ліги.


За підсумками Чемпіонату України Першої ліги клуби, що посядуть перші місця у своїх групах, здобудуть право грати у Чемпіонаті України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022-2023 років.

Клуб, що завоює 3 місце у Чемпіонаті України Першої ліги, та клуб, що посяде 10 місце у Вищій лізі, зіграють в етапі плей-офф за право участі в Чемпіонаті України серед клубів Вищої ліги сезону 2022-2023 років. Етап плей-офф складається з двох матчів.

За даними сайту https://womensfootball.com.ua/

Comments


bottom of page