![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_6ee8c7976d7746d5961dd230244f1ffb~mv2.jpg/v1/fill/w_92,h_124,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_6ee8c7976d7746d5961dd230244f1ffb~mv2.jpg)
16 жовтня відбувся Відкритий чемпіонат Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008 р.н. і молодших. Наші спортсмени показали такі результати:
- у бігові на короткі дистанції Герщук Юлія на дистанції показала 5 результат (8,2 с), а на дистанції 300 м посіла 1 місце з результатом (49,4 с);
- у бігові на середні дистанції: Рибак Софія здобула перемогу на дистанції 600 м (1.51,2 хв); Качмарська Вікторія на 1000 м посіла 3 місце (3.40,0 хв).
Вітаємо спортсменок та тренера Рибака Л. з успішним виступом!!
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_365de3cdd8fd4e109f27301b45361bcc~mv2.jpg/v1/fill/w_105,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_365de3cdd8fd4e109f27301b45361bcc~mv2.jpg)