top of page

Перемога футболісток ДЮСШ №1!

1-2 червня у селі Демківка, Тростянецького ОТГ, Гайсенського р-н, Вінницької обл., команда дівчат ДЮСШ №1, приймала участь у Відкритому турнірі з міні-футболу серед дівчат 2007-2008 р.н., присвяченого Дню захисту дітей.

Вихованки тренерів-викладачів Юлії Маслянко та Олександра Осацького, програвши дві перші гри суперникам почали другий етап у срібній групі і вибороли в ній перше місце. По регламенту змагань переможець срібної ліги грає з переможцем золотої ліги за Суперкубок. І ця вершина їм підкорилась. У запеклій боротьбі вихованки ДЮСШ №1 вибороли і Суперкубок. Додому повернувшись з двома комплектами медалей та Суперкубок.

Ми вітаємо тренерський склад Маслянко Юлію та Осацького Олександра, а також дівчат за ці перемоги, батьків за моральну підтримку, адміністрацію ДЮСШ№1, за фінансову підтримку .