top of page

Пройшов відкритий турнір з міні-футболу "Різдвяні канікули".

Впродовж двох днів (4-5 січня) у спортивному залі ДЮСШ №1 проходили поєдинки відкритого міського турніру "Різдвяні канікули" з міні-футболу серед дівчат 2007 року народження та молодших.

Участь у турнірі взяли шість команд:

  • ДЮСШ №1 (1) Хмельницький (тренери Маслянко Юлія Анатоліївна та Осацький Олександр Васильович);

  • "Лідер" Гуменецька ОТГ (тренер Дорож Олександр Вікторович);

  • "Крупецький ліцей" (тренери Келюх Валентин Володимирович та Юрчук Юрій Григорович);

  • "Еліта" Демківка,Вінницька обл. (тренери Катрич Микола Іванович та Нижник Василь Анатолійович);

  • ГО Берездівський ліцей (тренер Савченко Василь Володимирович);

  • ДЮСШ №1 (2) - старша група, яка виступала поза конкурсом (тренери Осацький Олександр Васильович та Маслянко Юлія Анатоліївна).

Загалом турнір пройшов в запеклій боротьбі, були й розбиті носи, підніжки... ну все як і буває у футболі. В кожній команді були свої лідери, сподобалось бажання дівчат грати в пас, шукаючи свої награні комбінації, не просто вибивати м'яч куди попало...

Зокрема хотілось би виділити сьогоднішній матч між командами ДЮСШ №1 (1) та Крупецьким ліцеєм, за підсумком якого вирішувалась доля "золотих" медалей. Вперта гра на протилежних курсах в першому таймі більше вдавалась гостям, які втілили це в гол. Щось спрогнозувати, як піде гра далі, було важко. На початку другого тайму гості забили вдруге. Та хмельничанки зовсім не збирались здаватись і подальша частина матчу перевернула все до навпаки. Коли рахунок зрівнявся, господарки майданчика впіймали кураж і швиденько забили ще двічі, перемога над основним конкурентом 4:2 і перше місце. Відповідно Крупецький ліцей посів другу сходинку. Третіми фінішували гості з Вінничини.

Фото. Директор ДЮСШ №1 Янків Василь вручає кубок


По завершенню турніру всіх учасників привітав директор ДЮСШ №1 Василь Янків, побажавши спортивного зростання й перемог у майбутньому. Кожна з команд отримала солодкі призи та індивідуальні відзнаки кращих гравців. Також учасники, що не попали в призову трійку отримали пам'ятні медалі. Призери ж звісно були нагороджені кубками та медалями відповідного ґатунку. Окремі пам'ятні плакати отримали молоді арбітри, для яких минулий рік був дебютним на обласній та всеукраїнській арені.

По завершенні церемонії нагородження тренери призерів в кількох словах описали свої враження від турніру:

Нижник Василь Анатолійович ("Еліта" Демківка, Вінницька обл.): "Сподобався хороший рівень підготовки дівчат. Для нас це в першу чергу неоціненний досвід. Турнір дуже класний, це в першу чергу завдяки високому рівню команд. Маємо над чим працювати..."

Фото команда Крупецького ліцею


Келюх Валентин Володимирович (Крупецький ліцей): "Це для нас відомий щорічний турнір. Керівництво ДЮСШ №1 нас запрошують і ми є постійними учасниками. Високий організаційний рівень, це і по арбітражу і по призах для дівчат, гарний підбір учасників. Матчі напружені й цікаві до фінального свистка, важко передбачити хто буде переможцем. Для нас цей турнір корисний і тим, що маємо можливість переглянути весь потенціал дівочих команд області, щоб відібрати надалі найкращих у збірні команди області з футболу відповідних категорій років народження"

Фото - команда ДЮСШ №1 -Хмельницький


Осацький Олексанр Васильович (ДЮСШ №1 Хмельницький):"Приємно, що в такий час, між святкуваннями, команди знайшли змогу приїхати і взяти участь у турнірі. Тут подяка і тренерам і батькам за підтримку своїх вихованців та дітей. Радує те, що дівочих команд в області стає більше, звісно хотілось би щоб на місцях вони отримували більшу підтримку від владних структур. Це в нас команди з Шепетівського, Славутського і Кам'янець-Подільського районів (по старому розподілу) і наша Хмельницька. На місці ми вдячні за допомогу міському управлінню спорту та нашому директору ДЮСШ №1, які допомагають в розвитку дівочого футболу..."

P.S. Турнірна таблиця зі всіма результатами

Інші фото


Comments


bottom of page