![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_92d27f71348a4db4bdd118e28e1eb94a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_92d27f71348a4db4bdd118e28e1eb94a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_18916f76f7214666ac89d28a4cead673~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_18916f76f7214666ac89d28a4cead673~mv2.jpg)
На ДЮСШ №1 "Подільська весна - 2023" з футболу триває! 02 квітня на стадіоні Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1, завершився Відкритий чемпіонат ДЮСШ №1 з футболу серед юнаків 2014 року народження. Участь у чемпіонаті прийняли 10 команд з міста Хмельницького та області.
За результатами змагань учасники посіли такі призові місця: 1 місце ФК “Мрія” 2 місце ДЮСШ №1-2014 р.н. 3 місце ФК “Новатор”
Також тренерський склад ДЮСШ №1, визначив та нагородив: (кращого воротаря , кращого захисника, кращого гравця та кращого нападника турніру), а також були визначенні кращі гравці команди, які отримали свої нагороди.
Вітаємо спортсменів з досягнутими результатами! Велика подяка за організацію ДЮСШ№1, вболівальникам за підтримку, а ЗСУ за чудовий день та тихе небо. :
1 місце ФК "Мрія"
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_aebd821137c74ce497b8b54ce3884b1d~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_aebd821137c74ce497b8b54ce3884b1d~mv2.jpg)
2 місце ДЮСШ №1-2014 р.н.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_6e3495229ea5480a979a42067bb127ac~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_6e3495229ea5480a979a42067bb127ac~mv2.jpg)
3 місце ФК "Новатор"
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_7889e5a2ffd14939910b89fc2a9581d0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_7889e5a2ffd14939910b89fc2a9581d0~mv2.jpg)
ВІДЕО HIGHLIGHTS+ НАГОРОДЖЕННЯ
Участь у чемпіонаті прийняли 10 команд з міста Хмельницького та області.
Вітаємо спортсменів з досягнутими результатами!
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_08b0c918e7e74ed4b03078f4e1c1eae9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_08b0c918e7e74ed4b03078f4e1c1eae9~mv2.jpg)
Команда з Антонін
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_435c79ece9dd483b8bb8188e31adff55~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_435c79ece9dd483b8bb8188e31adff55~mv2.jpg)
Дівоча команда ДЮСШ №1 теж брали участь у турнірі
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_05fbf340e3204f1d83fabf5dc48b97b3~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_05fbf340e3204f1d83fabf5dc48b97b3~mv2.jpg)
Також до вашої уваги трішки фото з турніру, а всі фото можете переглянути тут - офіційна сторінка ДЮСШ №1 у фейсбук
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_6e0b9272af79435db68ef95a319da167~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_6e0b9272af79435db68ef95a319da167~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_7575fea80fe24c9b99ac8b0017f633aa~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_7575fea80fe24c9b99ac8b0017f633aa~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_ec4eb1ac025c4b838f087a4398f71561~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_ec4eb1ac025c4b838f087a4398f71561~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_b0c3a700dbc34b01a081d9539576315b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_b0c3a700dbc34b01a081d9539576315b~mv2.jpg)