16 грудня у Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1, завершився до Дня св. Миколая.
Який проходив 2 дні. За результатами змагань: 1 місце "Чемпіон" м. Тернопіль 2 місце ДЮСШ №1 м. Хмельницький 3 місце ДЮСШ м. Славута Команди "Лідер" м. Ананьїв, Одеська обл., ДЮСШ м. Кам'янець-Подільський р-н., "Мрія-2006" м. Ананьїв, Одеська обл. отримали медалі за участь, також було нагороджено кращих гравців фестивалю.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_04642c7d277b4dddb7fef3873e258cec~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_04642c7d277b4dddb7fef3873e258cec~mv2.jpg)
Фото. Команда ДЮСШ №1 2009 р.н. (дівчата)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_f71be39046d149e692c5c3c185a336eb~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_f71be39046d149e692c5c3c185a336eb~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_49dabfc3b7f74ac0bd36c90d2af0a122~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_49dabfc3b7f74ac0bd36c90d2af0a122~mv2.jpg)
Команда ДЮСШ Славута -3-є місце
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_78b7f883009a4612a4dc2493ac01168e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_78b7f883009a4612a4dc2493ac01168e~mv2.jpg)
Фото Команда "Чемпіон" (Тернопіль) -1е місце
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_5d6f6658814a4ac7857378df04ffcb56~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_5d6f6658814a4ac7857378df04ffcb56~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_286912c2ea4447b4b0254b1b57306871~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_286912c2ea4447b4b0254b1b57306871~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_1b396d02bd8e445383a08e38f79ac3df~mv2.jpg/v1/fill/w_154,h_115,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_1b396d02bd8e445383a08e38f79ac3df~mv2.jpg)