top of page

Підсумки ігрового сезону команди ХНУ-ДЮСШ-1 з гандболу


Завершився ігровий сезон команди ХНУ-ДЮСШ-1 з гандболу, яка у цьому році брала участь в чемпіонаті України Вищої ліги серед чоловічих команд. Не зважаючи на складні умови тренувального процесу, який дуже часто супроводжувався вимкненням електроенергії, відсутністю опалення, повітряними тривогами та завдячуючи Збройним силам України, наші студенти-спортсмени продовжили займатися улюбленим видом спорту та показали високі результати в чемпіонаті України.

Цього року в чемпіонаті України Вищої ліги з чоловічого гандболу брали участь 7 команд з різних регіонів нашої країни. Система змагань у чемпіонаті України Вищої ліги з чоловічого гандболу передбачає поділ команд на дві підгрупи «А» та «Б» по три і чотири команди, відповідно. Розіграш першості відбувався у шість турів: у першому, третьому та п’ятому турах зустрічаються команди у своїх підгрупах (по коловій системі); у другому, четвертому та шостому турах – зустрічі з командами протилежної підгрупи (так звана «стінка на стінку»). Переможцем стає та команда, у якої найбільша кількість очок у сумі за чотири тури.


Команда ХНУ-ДЮСШ-1 відчуває постійну підтримку з боку Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, адміністрації Хмельницького національного університету. Перед початком нового змагального сезону, ректор Хмельницького національного університету, Сергій Матюх, побажав подальших успішних виступів. Сергій Анатолійович наголосив на вагомості розвитку спорту в університеті, який є невід’ємною складовою його функціонування, незважаючи на складні умови, в яких перебуває наша країна. В університеті, попри складну економічну ситуацію, створено належні умови для тренувального процесу та змагальної діяльності спортсменів.Упродовж всього сезону гравці успішно виконували настанови тренерського колективу команди Катерини Заспи та Олега Базильчука. Тренувальний процес відбувався на базі спортивного корпусу Хмельницького національного університету та спортивної зали Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи № 1.Результати сезону засвідчили, що наша команда залишається однією з кращих у чемпіонаті України Вищої ліги. Так, гравці нашої команди вибороли срібні нагороди, поступившись команді «Ізмаїл» з м. Ізмаїл лише двома очками.

Підсумкові результати чемпіонату України Вищої ліги:

1. «Ізмаїл» (м. Ізмаїл) – 32 очки.

2. «ХНУ – ДЮСШ 1» (м. Хмельницький) – 30 очок.

3. «ХАІ-ФГХО» (м. Харків) – 28 очок.

4. «Вінниця ВДПУ-МДЮСШ 3» (м. Вінниця) – 12 очок.

5. «КОСФК» (м. Бровари) – 8 очок.

6. «Динамо-Академія» (м. Полтава) – 8 очок.

7. «RGMGroup-СумДУ» (м. Суми) – 6 очок.Склад команди ХНУ-ДЮСШ-1 сформовано з гравців виключно Хмельницької області: випускників місцевого ДЮСШ № 1, ДЮСШ з м. Волочиськ та ДЮСШ м. Красилів.

Хмельницький національний університет представляли студенти: Базелюк Артем гр. РМ-22, Ігнатьєв Олександр гр. ФКС-19, Федючок Дмитро гр. ФКС-20, Літинський Роман гр. ФКС-21; Казіміров Михайло гр. ЕАБ-21-1, Степаненко Андрій гр. МН-22,

Також честь команди відстоювали гравці: Юрій Адамів (капітан команди); майстри спорту України – Сергій Процюк, Олександр Білий; кандидати у майстри спорту – Олександр Закуренко, Олександр Повзун, Володимир Костюк, Олександр Холявка, Андрій Денісевич, Максим Албул, Олександр Маєвський, Дмитро Червонцев, Максим Трачківський, Максим Тимчак; масажист команди –Сергій Буяльський. Випускники нашого університету спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» – Андрій Червонцев і Костянтин Романюк.
Тренерський склад і гравці команди ХНУ-ДЮСШ-1 висловлюють слова глибокої вдячності за сприяння та підтримку у розвитку гандболу вищих досягнень Хмельницькому міському голові Олександру Симчишину, Управлінню молоді та спорту Хмельницької міської ради, ректорові Хмельницького національного університету Сергію Матюху, директору Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Василю Янківу. Колектив команди відчуває постійну підтримку і допомогу від декана факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євгена Павлюка, завідувача кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександра Солтика.Вболіваємо за нашу команду та бажаємо подальших успіхів!!!

Швидкої перемоги на усіх фронтах!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Олег Базильчук,

завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії,

доктор педагогічних наук, професо


Comments


bottom of page