top of page

РЕГБІСТИ ДЮСШ №1 ВІДЗНАЧИЛИСЬ НА ТУРНІРІ У ЛЬВОВІ

ДЮСШ-1 знову перші !


З нагоди традиційного Всеукраїнського турніру з регбіліг "Олімпійські надії" сьогодні приїхали до міста Львів юнаки 2009-2010 р.н. у складі команд:

" Harts" м.Київ, " Подільські кажани - ДЮСШ-1"м.Хмельницький, "Kyiv Rhinos" Київ, " Станіславів" Івано-Франківськ, ОДЮСШ м. м.Львів, РК " Твердий знак" та " Буревісник" ДЮСШ1 м. Хмельницький, з Тернополя та Рівного.

Радість зустрічі з друзями, змагальний дух, улюблений вид спорту - і дитячі очі світяться радістю, серця юних регбістів б'ються в такт, воля прагне перемоги

І це перемога! Адже не дивлячись ні на що, дитячий спорт в Україні є і буде! Тренери з любов'ю передають досвід новому поколінню і ведуть його до вершин майстерності.

А наша команда " Буревісник - ДЮСШ-1 " знову довела, що є достойним нащадком чемпіонських традицій рідного міста, впевнено наслідує досвід дорослих гравців і має неабияке спортивне майбутнє.

Отже, 1 місце привезли юні Буревісники додому

2 місце посіла команда з Тернополя

3 місце виборола команда з Рівного,

4 Hearts Київ

5 "Подільські кажани - ДЮСШ-1 "

6 Rhinos Київ

7ДЮСШ-2 Станіславів Івано-Франківськ

8 ОДЮСШ Львів

9Твердий знак Донецька Область

Україна переможе, відновиться, бо у нас зростають прекрасні діти! Вони щирі і талановиті, завзяті і спортивні!

Вітаємо батьків юних спортсменів з успіхом дітей! Вітаємо Буревісників з перемогою Команду готували : Myroslav Shyliak , Кошелюк Вадим , Олександр Мігунов .


Кращим гравцем турніру визнаний Гуна Владислав.

Дякуємо Збройним Силам за відданість і мужність, за можливість планувати наступні перемоги! Героям СЛАВА!

bottom of page