СОТ "ОЛІМП" відвідали Хмельницький національний університет


Сьогодні юні наші таборяни відвідали Хмельницький національний університет, де завідуючий кафедрою фізичної терапії, ерготерапії Олег Базильчук, провів короткий екскурс створеною новою науково-навчальною лабораторією для реалізації освітніх програм спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», яка стала можливим завдяки участі університету в міжнародному проєкті Erasmus+ KA2 “UKROTHE”. Загальною метою проекту є розширення потенціалу ерготерапії в Україні шляхом реалізації нової освітньої програми бакалаврського рівня для підготовки ерготерапевтів у закладах вищої освіти, яка відповідає базовим стандартам WFOT (World Federation of Occupational Therapists / Всесвітня федерація ерготерапевтів).

Діти із захопленням і задоволенням ознайомитися з обладнанням з ерготерапії, придбаними для університету за кошти Євросоюзу, та з перспективами підготовки фахівців з ерготерапії і фізичної терапії в Хмельницькому національному університеті за європейськими стандартами.

Фахово представив спортивні бази зав.кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександр Солтик.

Вони мали можливість ознайомилися з матеріально-технічною і спортивною базою університету відвідавши спортивний корпус, зал волейболу, тренажерну залу.

Також сьогодні завершився турнір з футболу серед юнаків 2011-2012 р.н., присвячений Дню Конституції України, де були визначені переможці турніру, а також учасники та кращі гравці були нагороджені пам'ятними подарунками.

СОТ "Олімп" навчаємо, розвиваємо та здобуваємо!!!