top of page

СОТ "ОЛІМП" відвідали Хмельницький національний університет


Сьогодні юні наші таборяни відвідали Хмельницький національний університет, де завідуючий кафедрою фізичної терапії, ерготерапії Олег Базильчук, провів короткий екскурс створеною новою науково-навчальною лабораторією для реалізації освітніх програм спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», яка стала можливим завдяки участі університету в міжнародному проєкті Erasmus+ KA2 “UKROTHE”. Загальною метою проекту є розширення потенціалу ерготерапії в Україні шляхом реалізації нової освітньої програми бакалаврського рівня для підготовки ерготерапевтів у закладах вищої освіти, яка відповідає базовим стандартам WFOT (World Federation of Occupational Therapists / Всесвітня федерація ерготерапевтів).

Діти із захопленням і задоволенням ознайомитися з обладнанням з ерготерапії, придбаними для університету за кошти Євросоюзу, та з перспективами підготовки фахівців з ерготерапії і фізичної терапії в Хмельницькому національному університеті за європейськими стандартами.

Фахово представив спортивні бази зав.кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександр Солтик.

Вони мали можливість ознайомилися з матеріально-технічною і спортивною базою університету відвідавши спортивний корпус, зал волейболу, тренажерну залу.

Також сьогодні завершився турнір з футболу серед юнаків 2011-2012 р.н., присвячений Дню Конституції України, де були визначені переможці турніру, а також учасники та кращі гравці були нагороджені пам'ятними подарунками.

СОТ "Олімп" навчаємо, розвиваємо та здобуваємо!!!


Opmerkingen


bottom of page