top of page

Спортивні вихідні ДЮСШ №1!


Вихованці ДЮСШ №1, продовжують приймати участь у Чемпіонатах України з різних видів спорту, які культивуються у нашому спортивному закладі.

Минулого тижня у місті Рівне відбувся 6 тур Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2021-2022 р.р., за результатами туру команда ДЮСШ №1 здобула одну нічию, одну перемогу.

Порадували своїм результатом спортсмени відділення волейболу, які у м. Коростень, Житомирської обл., прийняли участь у 2 турі Чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2005 року народження сезону 2021-2022 р.н.

Юнаки здобули дві перемоги та одну поразку, що дало їм можливість увійти у 8-ку сильніших команд України та продовжити бородьбу за призові місця.

Свій особистий рекорд у місті Суми на Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщені серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н., виконала Дарія Лещенко вихованка тренера-викладача Олени Лещенко.

Юна спортсменка на дистанції 3000 метрів серед 24 легкоатлетів не тільки фінішувала п'ятою, але і встановила свій особистий рекорд на цій дистанції.

Вітаємо тренерів-викладачів та спортсменів з успішними виступами та бажаємо подальших перемог!コメント


bottom of page