![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_ba3bf6eac19e4fbbbdae96957f0d10b0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_ba3bf6eac19e4fbbbdae96957f0d10b0~mv2.jpg)
Тиждень розпочався з "Веселих стартів", які організував нам Хмельницький обласний центр фізичного здоровя населення "Спорт для всіх", де спортсмени могли позмагатися між загонами та весело провестим свій час у таборі.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_941a94a43e224b768a526fe2fa521f01~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_941a94a43e224b768a526fe2fa521f01~mv2.jpg)
Сьогоднішній день для другого загону був незвичайний, адже діти змогли побувати на екскурсії у кінному-спортивному клубі "Тамерлан" і познайомитись з усіма його мешканцями. Також спортсмени покатались на конях верхом і послухали історію про кожного та кожну з цих чудових тварин цієї стайні. До кінця тижня усі діти у таборі зможуть побувати у клубі....і ще багато чого цікавого чекає на вихованців ДЮСШ №1.