top of page

Чудові результати вихованців Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Спортсменки відділення баскетболу 21-22 листопада у складі збірної команди БК «Хмельницька Політехніка» прийняли участь у III турі Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Вищої ліги, який відбувся у м. Хмельницькому. Спортсменки тренера – викладача Сергія Тимчука, змагались з командою «КАЛІПСО» м. Житомир. В обох зустрічах сильнішими виявились Хмельничанки з чим їх і вітаємо!

Фото №1
19-20 листопада також не з поганим результатом вихованці тренера-викладача Юрія Плотницького, завершили III тур Чемпіонату України Вища ліга серед чоловіків, які у є складі збірної команди «Новатор». Учасниками туру були дві команди ВК Решетилівка і Юракадемія -2.

Результати зіграного туру 1:3 «Новатор» - ВК Решетилівка та 3:0 Новатор - Юракадемія .Переможний кубок з міста Кам’янець – Подільський привезли вихованки тренера-викладача Олександра Осацького та Юлії Маслянко. 20 листопада вони прийняли участь у Відкритому обласному турнірі з футзалу серед жінок «Квітка на камені». Спортсменки змагались за перше місце з командами м. Славута та командою м. Кам’янець – Подільського.

За результатами змагань вихованки ДЮСШ №1 були кращими та забили найбільшу кількість голів у ворота суперників та здобули заслужене перше місце.

Вітаємо наших вихованців з перемогою, бажаємо не зупинятись на досягнутому та впевнено крокувати вперед до перемоги!


bottom of page