top of page

СЕНСАЦІЯ ТУРУ! У ПЕРШІЙ ЛІЗІ ЧЕМПІОНТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО З ФУТБОЛУ ЛІДЕР ХМВ УМВС НЕ ЗМІГ ЗДОЛАТИ ОДНОГО

Після розгрому "Родових помість" у попередньому турі ХМВ УМВС вийшли у розслабленому стані, було видно що вони недооцінили суперника, хоча на початку на 2-й хвилині могли би забити гол, проте на заваді став воротар Червоної Зірки Стратійчук Анатолій, який творив в цей день чудеса, атак ХМВ УМВС проводило достатньо, проте на завершальній стадії нічого не виходило, а в середині тайму Червона Зірка спромоглася забити гол. Зловивши ХМВ УМВС на контратаці , відзначився Бобрик. У 2 таймі було видно,що ХМВ УМВС вийшли переломлювати хід подій. Вони затисли Червону Зірку біля її штрафної, та забити ніяк не вдавалося. Проте і Червона Зірка не полишала бажання забити другий гол. Одну з непоганих нагод втратив Бобрик. ХМВ УМВС влаштували навалу на ворота Червоної Зірки, і все ж таки на 69 хвилині їм вдалося зрівняти рахунок. Лисенко зумів перекинути непробивного Стратійчука. Після цього у ХМВ УМВС було ще 5-6 моментів де можна було би забити гол , але на заваді ставала то штанга , то захисник, то голкіпер Червоної Зірки. Матч закінчився з рахунком 1:1, можна привітати Червону Зірку з несподіваною нічиєю з більш сильним суперником , а ХМВ УМВС потрібно задуматися над реалізацією моментів, яких в них було на десяток голів. ХМВ УМВС х "Червона зірка" 1:1 (17.08.2015) Вища ліга, 18-й тур