top of page

"IMBEV - ЧЕРНІГІВСЬКЕ" ВСТУПАЄ В БОРОТЬБУ ЗА ВИЖИВАННЯ.

Ротор , ДБК, Лада - ті команди, які боряться за виживання і вже змогли в останніх турах відібрати очки у команд, які знаходилися зверху турнірної таблиці. Тепер же до них приєдналася команда , яка перед цим туром знаходилася на останньому місці "IMBEV - ЧЕРНІГІВСЬКЕ". Протистояла їй достатньо сильна Лєвша, яка йшла на 6 місці. Сама гра була достатньо рівна і обидві команди мали приблизно рівну кількість моментів, для того щоб повести в рахунку. Проте один з ключових мометів стався в середині 2 тайму, коли видалили захисника Лєвші. Друга жовта картка дісталася йому за перепалку з Ярмошем. Пізніше це відобразилося в тому,що на 81 хвилині Ярмош прорвався по лівому фланзі, де мав и грати видалений раніше захисник та забив єдиний гол у цій зустрічі,а через 5 хвилин у Лєвші видалили ще одного гравця Алексеєва , який пішов у підкат, коли воротар Самчук ловив м*яча та наніс йому травму. Після цього Лєвші думати про те, як зрівняти рахунок було складно. Після цієї гри "IMBEV - ЧЕРНІГІВСЬКЕ" набирає 14 очок та обходить ДБК, у яких 13, проте ДБК ще є гра в запасі, яку вони проведуть завтра проти Ротора на стадіоні Локомотив о 18.30 "Лєвша" х "INBEV - Чернігівське" - 0:1 (18.08.2015) Вища ліга, 18-й тур