top of page

ДБК vs РОТОР АБО ЯК АУТСАЙДЕРИ З'ЯСОВУЛИ КОМУ ЗАЛИШАТИСЬ У ЗОНІ ВИЛЬОТУ.

20 серпня у 18 турі чемпіонату Хмельницького з футболу зійшлися 10-та та 12-та команди у турнірнірній таблиці. Перед грою ДБК мало 13 очків , у Ротора- 15. Тому можна було вважати,що ця гра була вирішальна у боротьбі за виживання. Тому в цій грі було більше зіткнень та боротьби,ніж яскравого та видовищного футболу. У 1 таймі трохи більше шансів мав Ротор, проте в обох команд оборона ула непрохідною, та була надійною. У 2 таймі найкращий шанс у грі упустили ДБК на 54-й хвилині,коли нападник вийшов тет-а-тет,та удар не був реалізований. Надалі моментів було мало у обох команд, які розуміли,що одна помилка могла стати вирішальною. Матч завершився без голів - 0:0 ДБК наирає 16 очків,таким чином наздоганяючи Ладу, у якої є гра в запасі, а ДБК набирає 14 очків, стільки ж як у IMBEV ЧЕРНІГІВСЬКЕ. Тому очікуємо на цікаву розв*язку у заключних 4 турах.