top of page

ЛЄВША ГРОМИТЬ ФЕМІДУ- НК - 4:0

Обидві команди знаходились в середині турнірної таблиці , "Феміда-НК" була на 6-у місці , маючи 28 очок, "Лєвша" знаходилась на 7-у місці маючи 27 очок. Перемогою будь - якої з цих команд піднімала її на 5-й щабель турнірної таблиці, впритул приблившись до групи лідируючих команд, поразка означала кінець у боротьбі за призові місця, тому гра була найпринциповою.

Перший тайм жваво почали обидві команди, обмінявшись достатньо гострими атаками, проте вже після 15-ї хвилини гра дещо заспокоїлась, команди неквапливо сворювали напівмоменти які гольовими важко назвати, проте "як грім серед ясного неба" несподівано завершився перший тайм, коли вже в доданий час, Лєвша спромоглась провести разючу атаку . завершенням якої став потужний удар Якубова із-за меж штрафної лінії , м*яч як гарматний снаряд влетів у лівий кут воріт, воротар Феміди був безсилий. У другому таймі на 48-й хвилині груба помилка захисників Феміди, дозволила Косяку забити 2-й м*яч, який дещо окрилив Лєвшіуі в 2-му таймі вона понеслась забивати ще, і їй це вдалось двічі на 67-й та 71-й хвилині , обидва м*яча забив Якубов, який у підсумку оформив хєт- трик в матчі.

Після цієї перемоги Лєвша піднімається на 5-е місце, та набирає 30 очок, таким чином переганяє Феміду та Кардіфф у якого 28 очків та гра в запасі, яка відбудеться сьогодні 28-го серпня проти Епіцентру-К.

bottom of page