top of page

РОДОВІ ПОМІСТЯ ПЕРЕГРАЮТЬ СПОРТТОВАРИ 3:2

Після рівного на моменти першого тайму де не відбулось голів, другий відразу ж спалахнув забитими м*ячами, на 46 -й Кащенко Сергій замкнув передачу з лівого флангу, через десять хвилин вже Сергій Крафт зіграв як мега заправський форвард, обіграв захиника та прокинув голкіпера , він же і забив де що пізніше 3-й м*яч, що правда тут йому допоміг голкіпер Спорттоварів, який невміло спробував відбити м*яч і пропустив його собі проміж ніг. Після цього РП зупинились чим і скористались Спорттовари, наприкіці матчу Мадзяновсьякий чудовим ударом через себе забив перший гол , під завісу матчу після удару того ж Мадзяновського що правда після рекошету захисника РП , м*яч вдруге опинився у воротах, і на цьому сюрпризи від Спорттоварів не закінчились, приблизно на 89-й хвилині вони могли зрівняти рахунок, після рограшу кутового, мяч опинився на нозі гравця Спорттоварів, він непогано пробив проте м*яч пройшов у декількох сантиметрах від стійки. 3:2 ось так РП випускаючи пар перемогає останню команду в турнірнй таблиці.