top of page

ОДНЕ ПОДІЛЛЯ ДОБРЕ, А ДВА - КРАЩЕ

Пару днів тому футбольну громаду Хмельницького приголомшила звіста про створення ще одногшо в місті футбольного клубу "Поділля", всі ми знаємо що в місті більше року існує НФК "Поділля" під турботою футзального клубу "Спортлідер+", учасник чемпіонату області, а відтепер ще буде існувати новий клуб СК (Спортивний клуб) "Поділля", також відзначаємо новостворенна команда провела перший свій товариський матч проти ДЮСШ №1 , та перемогли їх з рахунком 10:0.

Цю інформацію ми взнали на сайті газети "Є" - http://ye.ua/news/news_21663.html

Ось повний матеріал з написаного -

"У Хмельницькому з’явився ще один футбольний клуб «Поділля» Сьогодні нова команда зіграла товариський матч, в якому перемогла з рахунком… 10:0. В обласному центрі вже є «Народний футбольний клуб «Поділля», який виступає в чемпіонаті Хмельниччини. Але з’явилася ще одна команда – «Спортивний клуб «Поділля», яка поки що ніде не змагається. Але в керівництва клубу доволі амбіційні плани - створити професійний футбольний клуб!

Та, що цікаво, нову команду створили… азербайджанці. «Я дуже люблю футбол, грав за молодіжну збірну Азербаджану, - каже президент СК «Поділля» Расул Алахвердієв. – І, коли проходив повз стадіон «Поділля», побачив, що він або порожній, або на ньому грають якісь аматорські клуби. Мені стало незрозуміло, чому Україна – футбольна країна, Хмельницький – має непогано інфраструктуру, футбольний дух, а професійної футбольної команди немає. Так і вирішили створити тут футбольну команду».

Примітно, в новоствореному клубів працюють колишні тренери та гравців хмельницького «Поділля» - Микола Федорко, Олександр Порицький, Олексій Горбієвський. А головним тренером став колишній наставник азербайджанських клубів «Нефтчі» та «Турана» Асім Ібрагімов . «У нас достатньо часу, аби дійти до своєї мети – наступного року грати в другій лізі чемпіонату України, - продовжує президент СК «Поділля». – Зараз йде лише становлення клубу, всі гравці – місцеві. Хочемо переглянути якомога більше місцевих футболістів. А, якщо зрозуміємо, що для гідного виступу в другій лізі, одними хмельничанами буде важко грати

Артем Романюк (у синьому), який грав за НФК "Поділля", тепер, схоже, виступатиме за СК "Поділля".

Матервал з сайту - http://ye.ua

bottom of page