top of page

УНІВЕРСИТЕТ РЯТУЄТЬСЯ ВІД ПОРАЗКИ НА ОСТАННІХ ХВИЛИНАХ (ЛЄВША - УНІВЕРСИТЕТ- МОЛОКІЯ - 2:2)

Для того, щоб вийти на перше місце Університету треба було необхідно виграти у Лєвші, та зробити це як виявилось гранду Хмельницького футболу не під силу, Лєвша у боротьбі за 3-є місце боролась у кожному ігровому моменті, про що свідчить кількість порушень в матчі. Вивів вперед Лєвшу на 32-й хвилині Павло Когут який після подачі з правого флангу пробив з штрафної ліні, у нижній кут воріт.У другому таймі Лєвша могла збільшити перевагу , якби арбітр матчу не відмінив взяття воріт із-за положення поза грою у гравця Лєвши, який і хоч перебував в оффсайді проте до м'яча не дістав, а Сергій Мельник який не був у положені підбіг до м'яча та красивим ударом з льоту влучив під поперечку. Можливо суддя не скористався правилом пасивного оффсайду через те, що гравець який перебував у положенні мав намір зіграти.

На 63 -й хвилині гравець Лєвші зіграв рукою в штрафному майданчику, за що й був назначений 11-ти метровий, який реалізував Віталій Мороз, пропущений м'яч незнітив гравців Лєвші а навпаки розізлив і вони помчались всіма силами вперед, чим нагородою їм став забитий м'яч Якубова, який після подачі з правого флангу хоч і небездоганно, проте в один дотик зумів переправити м'яча у кут воріт. Після того як Лєвша вийшла вперед , тепер вже Університет усіма силами піщов атакувати, проте Лєвша могла зловити його на контратаках, та всеж на 2-й хвилині доданого часу Університет зумів відігратись після кутового м'яч опинився на 11- метровій відмітці, де скупчилось купа гравців обох команд, вдача посміхнулась в цей день Віталію Морозу якому дістався цей м'яч, після його удару він залетів у нижній кут воріт. Остаточний рахунок 2:2 який напевно не влаштував обидві команди, Університет не зміг вийти на першу сходинку, а Лєвша на 3-ю.