Як пройшов Ярмарок спорту в Хмельницькому

September 14, 2015

У Хмельницькому 11 та 12 вересня пройшов «Ярмарок спорту», в якому брали участь 30 федерацій з різних видів спорту міста та області  

Справжнє спортивне свято для Хмельничан влаштували представники організації "Самопоміч". На Ярмарку зібралися кращі представники 50-ти видів спорту.  Запросили також і відомих українських стронгменів. 

Це не змагання, а своєрідна екскурсія країною спорту. Кожен з учасників прийшов, аби себе показати та на інших подивитися. Минулого року ГО "Самопоміч" уже організовувала такий ярмарок. Тоді на захід завітало близько 10 тис. людей. Спортсмени тренуються перед виступом, гості з захопленням спостерігають – навколо справді особлива атмосфера.

Провели й змагання з кікбоксингу. Юнаки різних вікових категорій боролися за першість на ринзі. Організацією, кажуть, задоволені, бо атмосфера у залі та сильна конкуренція дуже піднімають бійцівський дух. 

Організація Ярмарку та змагань й справді варта подяки. Це заходи, які спрямовані на підтримку спорту та здорового способу життя. 12 вересня – це день фізичної культури, тож для спортсменів це подвійне свято, влаштоване директором Ярмарку – Віталієм Худецьким.

Представники ГО "Самопоміч" популяризують спорт, підтримують активну молодь та пропагують здоровий спосіб життя. Адже у такий складний для країни час про це забувати ні в якому разі не можна. ВДЕОСЮЖЕТ КАНАЛУ 33

 До вашої уваги фото з Ярмарки спорту автор Віталій Худецький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також дивіться відео з Ярмарку від Гладіаторів (команди американського футболу)

 

 

Please reload

© 2017 ДЮСШ №1 Хмельницький спортивний сайт Хмельницького. Сайт создан на Wix.com

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

  • Facebook Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now