Як пройшов Ярмарок спорту в Хмельницькому

У Хмельницькому 11 та 12 вересня пройшов «Ярмарок спорту», в якому брали участь 30 федерацій з різних видів спорту міста та області

Справжнє спортивне свято для Хмельничан влаштували представники організації "Самопоміч". На Ярмарку зібралися кращі представники 50-ти видів спорту. Запросили також і відомих українських стронгменів.

Це не змагання, а своєрідна екскурсія країною спорту. Кожен з учасників прийшов, аби себе показати та на інших подивитися. Минулого року ГО "Самопоміч" уже організовувала такий ярмарок. Тоді на захід завітало близько 10 тис. людей. Спортсмени тренуються перед виступом, гості з захопленням спостерігають – навколо справді особлива атмосфера.

Провели й змагання з кікбоксингу. Юнаки різних вікових категорій боролися за першість на ринзі. Організацією, кажуть, задоволені, бо атмосфера у залі та сильна конкуренція дуже піднімають бійцівський дух.

Організація Ярмарку та змагань й справді варта подяки. Це заходи, які спрямовані на підтримку спорту та здорового способу життя. 12 вересня – це день фізичної культури, тож для спортсменів це подвійне свято, влаштоване директором Ярмарку – Віталієм Худецьким.

Представники ГО "Самопоміч" популяризують спорт, підтримують активну молодь та пропагують здоровий спосіб життя. Адже у такий складний для країни час про це забувати ні в якому разі не можна. ВДЕОСЮЖЕТ КАНАЛУ 33

До вашої уваги фото з Ярмарки спорту автор Віталій Худецький

Також дивіться відео з Ярмарку від Гладіаторів (команди американського футболу)