top of page

Kubok Regioniv Podils`ke derby vygraut` Khmelnychany

Подільське дербі виграють Хмельниччини. Збірна Хмельницької області vs Збірна Вінницької області - 1:0

Сьогодні пройшов нового турніру Кубку Регіонів Федерації Футболу України, в першому ж матчі нашим Хмельниччанам протистояла збірна Вінницької області, так зване Подільське дербі як вже охристили волівальники які зібрались (а їх було немало ) на цей матч.

Ключовою подією матчу стала 2-а хвилина на якій після прориву в штрафну Максим Ребекевша забив єдиний гол в матчі. Після того як Хмельницька область повела в матчі , вона ще не раз в першому таймі мала непогані нагоди для збільшення рахунку, таким чином можна сміливо сказати що перший тайм був за Хмельниччанами. Про що нескажеш за другий тайм тут вже ігрову перевагу мали Вінниччани, які мали достатьо моменів не тільки щоб відігратись , але й повести в рахунку, проте дії голкіпера Хмельниччини - Чижа допомогли зберегти ворота сухими, та дали впевнену перевагу перед матчу відповіддю, яка пройде у Вінниці через тиждень 27 вересня. Про те як зіграють ви можете взнати на нашому сайті.