V Khmelnyskomu moje z`yavitys` she odnyn chempionat z futsalu

У Хмельницькому може з'явитися ще один чемпіонат міста з футзалу

 

25 вересня 2015 року (п'ятниця) о 17:30 в Управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради відбудеться нарада представників команд, щодо проведення Чемпіонату міста з футзалу.
Контактна особа Кузнецов М.С. 0673567575

 

Минулий сезон в місті  провела АМФХО (Асоціація Міні-футболу (футзалу) Хмельницької області) під брендом Премім- ліги, де прийняло участь 63 команди у 4-х дивізіонах. Проте, всі ми знаємо, що в нашому місті було набагато більше команд, із-за високих внесків багато команд відмовились приймати участь в чемпіонаті, багато команд розсипались , багато з гравців поповнили інші команди, деякі з команд  пішли шляхом злиття 2-х в один. Враховуючи все це, можна відокремити позитивні та негативні моменти : з позитиву Преміум ліга стала більш бізнесовим проектом, багато команд стали більш потужнішими в ігровому плані, проте є і негативна сторона  багато любителів футзалу (можливо не високого рівня) були вимушені сидіти в запасі та дуже рідко виходили на майданчик, а ціла низка гравців не приймала участь, особливо негативна тенденція спостерігалась серед молоді   16-23 -х років  , багато з них студенти, тому так як розумієте не завжди  фінансово незалежні, а оскільки в більшості команд скидувались на внесок, тому більшості випадків грали ті, хто зробив внесок. Очікується, що міська федерація зможе організувати чемпіонат з футзалу, де внески будуть платоспроможні.  

 

На засіданні  будуть розглядатись питання про конкретний формат, місце проведення матчів та час початку чемпіонату.  Організатори запрошують долучитися до їх числа і взяти участь у міських фут зальних баталіях. Перше зібрання представників команд відбудеться в в приміщенні міського спорткомітету, що біля майдану Незалежності, в п’ятницю, 25 вересня. Початок – 17:30.

 

Контактна особа Хмельницької міської федерації футболу – Микола Семеноич Кузнєцов – 067-356-75-75.

 

 

 

Please reload

© 2017 ДЮСШ №1 Хмельницький спортивний сайт Хмельницького. Сайт создан на Wix.com

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

  • Facebook Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now