top of page

Rodovi pomistya - Kovcheg - 0:1 (Chempionat Khmelnitskogo z futbolu Persha Liga)

ХФК "КОВЧЕГ" ВИРИВАЄ ПЕРЕМОГУ НА ОСТАННІЙ СЕКУНДІ (Родові помістя - Ковчег - 0:1) .+ РЕЗУЛЬТАТИ ІНШИХ МАТЧІВ РП - КОВЧЕГ - 0:1 РП мали значну перевагу у першому таймі та м*яч вперто нехтів залітати у ворота, у другому таймі Ковчег зумів вирівняти гру, проте забити могли обидві команди, а майже перед самісіньким фінальним свистком після подачі з флангу захисники РП забули прикрити набігшого гравця Ковчега - Курелечка який і забив переможний для християн м*яч.

З ІНШИХ МАТЧІВ ЗІГРАНИХ НА ЦЬОМУ ТИЖНІ : В понеділок відулаось догравання матчу останього туру у Вищій лізі "INBEV - Чернігівське" - "Епіцентр-К" рахунок залишився таким яким ув у першому таймі 2:0 на користь Чернігівське. У Першій лізі рахунки такі

ХМВ УМВС - "Спорттовари" - 10:2

ДЮСШ Україна - ДЮСШ №1 - 4:1

Нагадуємо що сьогодні відудуться заключні матчі 23-го туру у Першій лізі Червона зірка зіграє з "Атлетиком - Ферозітом", а "Ракета" зіграє з "Каратом"