top of page

Chergovi rishennya na zasidanni predstavukiv chempionaty Khmelnutskogo z fytzaly

ЧЕРГОВІ РІШЕННЯ НА ЗАСІДАННІ МАЙБУТНЬОГО ЧЕМПІОНАТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО З ФУТЗАЛУ СЕЗОНУ 2015 - 2016

Сьогодні 13 жовтня пройшло чергове засідання, де вирішились деякі питання:

1. "Dead-line" (крайній строк) подачі заявочного листа командами учасниками. Було вирішено, що крайній строк подачі заявки 20-е жовтня (включно) . Зразки договору ми розмістимо на нашому сайті 15 жовтня. Після заповнення їх треба у обов*язковому порядку занести в Управління молоді та спорту, за адресою Провулок Пушкіна 5.Також 15 жовтня на нашому сайті буде розміщений регламент турніру.

2.Також було вирішенно, що остаточний формат турніру (скоріш за все він пройде в 2 етапи: на першому етапі команди розподілять сліпим жеребом по групам , де вони зіграють одне коло, а на другому етапі розподіляться по новим групам де сильніші гратимуть з сильнішими, слабші з слабшими). Та жеребкування, яке запланували на 22 жовтня , початок о 18:30.

P.S. Також хочеться відзначити, що на засіданні вдруге перебував прес - аташе Спортлідера Таран О. , який мабуть дуже цікавиться долею чемпіонату. А ще нещодавно ви мали змогу подивитись на звернення віце-президента Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, А.В. Гласа. який дискридитував майбутній розіграш, та пригрожував дискваліфікаціями командам , аргументуючи підписаними договорами . Все це та інше ми спробуємо більш детально розібрати в наступному пості на нашому сайті.

bottom of page