top of page

Komy potribna duskredutaciya Chempionaty Khmelnutskogo z fytzaly

Кому і навіщо потрібна дискредитація Чемпіонату Хмельницького з футзалу?

Вже неодноразово на сайті - sportlider.km.ua , публікується інформація про "фейковість" (тобто несправжність) майбутнього чемпіонату Хмельницького з футзалу, до заяв прикріплені договори між Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради (надалі Управлінням) , та громадської організацією "Асоціацією міні- футболу (футзалу) Хмельницької області" (надалі Асоціацією). А нещодавно виступив і сам віце-президент Асоціації - Артем Вікторович Глас з відеозверненням до представників команд-учасниць змагань та спортивної громадськості.

Ну що ж, давайте детально розглянемо, що так старанно до нас хочуть донести представники Преміум ліги.

1)Почнемо зі статті. В статті написано : " Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області є повноправним колективним членом Асоціації футзалу України і має виключне право для проведення змагань з футзалу на території Хмельницької області;" .

Питання: Яке право має дезінформувати читача автор статті , вживаючи термін "ВИКЛЮЧНЕ право?" Адже це право ніколи не було і не є ВИКЛЮЧНИМ. Підтвердженням цьому є текст договору,зокрема зобов*язання Управління молоді і спорту Хмельницької міської ради, де серед обов*язкових зобов*язань НІДЕ не вказано, що дане Управління молоді і спорту Хмельницької міської ради НЕ МАЄ ПРАВА проводити будь-які чемпіонати, помимо чемпіонату Преміум - Ліги.

2)В статті написано : "Преміум-ліга з футзалу є учасником Аматорської футзальної ліги України, що дозволяє чемпіону приймати участь у фіналі переможців усіх регіональних етапів, а володар Кубку та команда, що посяде друге місце за підсумками Чемпіонату в елітному фіналі"

Не є зрозумілим, яке відношення АФЛУ має до надуманої заборони проведення чемпіонату з футзалу в місті. АФЛУ підчиняються члени їх асоціації. Управління не є членом АФЛУ і апріорі не може ним бути, таким чином не може підпорядковуватися їм. Знову ж таки, яскравий приклад дезінформації, сплутування непоєднуваних понять.

3) В статті написано: "у керівництва Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області існує домовленість з головою федерації футболу Хмельницької області Ігорем Миколайовичем Хібліним про те, що усі змагання з футзалу на території Хмельницької області буде проводити Асоціація."

Таким чином, по-перше потрібно пред*явити документально затверджені заборону від імені Хібліна І. М., який не дозволяє проводити будь-кому чемпіонати в місті, окрім Асоціації. По-друге, чи має пан Хіблін І. М. повноваження взагалі реалізовувати дану заборону?

4)В статті написано : "Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області офіційно підписала договір про співпрацю з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської Ради (Вешко В.І), відповідно до якого Управління делегує Асоціації повноваження щодо проведення Чемпіонату міста з фут залу та інших змагань з футзалу".

Абсолютно вірно, Управління делегує повноваження Асоціації, але аж ніяк не "Асоціація заброняє проводити Управлінню чемпіонат". Яке відношення має делегування повноважень до заборони проведення чемпіонату, залишається незрозумілим, а отже, може бути розцінено як чергова спроба дезінформації.

5) Дивимось далі статтю " жодних відомостей, домовленостей, документів про те, в якому залі має відбуватися даний фейковий чемпіонат немає і це перевірена інформація;" - це відвертий фарс, адже вже тричі відбувалось зібрання, де обговорювались всі аспекти майбутнього чемпіонату, вже є регламент , який опублікований на нашому сайті, є домоленність за проведення змагань в спортивних залах : ХНУ, ДЮСШ №1, та ДЮСШ №3, також заплановане жеребкування команд на 22 жовтня.

Таким чином, це є чергова порція матеріалу, що ніяк не відповідає дійсності.

І ще вирізка з статті " також, шановне панство, хочемо Вас закликати, реально оцінити обставини і подумати, що буде завтра і з якими особами Ви пов’язуєте своє спортивне майбутнє на найближчу перспективу, з тими, хто себе скомпрометував, для яких спортивні та людські цінності – це лише маленький айсберг в океані і які своєю волею здатні перекреслити будь-які Ваші потуги щодо досягнення справедливого та чесного результату. Пам’ятайте про це."

Так як автор статті відкрито заявляє про те,що "людські цінності – це лише маленький айсберг в океані і які своєю волею здатні перекреслити будь-які Ваші потуги щодо досягнення справедливого та чесного результату" , можна робити висновок про те,що люди, пов*язані з Управлінням,за словами автора горезвісної статті, - аморальні та безчесні. Вважаємо дану заяву моральним ущербом, та заявляємо, що подібні спроби принижувати особистості людей публічно , не можуть мати місце у подібних конфліктах. Власні симпатії та антипатії треба залишати при собі.

Також бажано дотримуватись офіційно-ділового стилю спілкування виключно з посиланнями на документи і припинити обговорення так званих "моральних цінностей і айсбергів в океанах".

Додаємо, що будь-які претензії Асоціації , які вважаються ними порушенням юридичних аспектів повинні розглядатися у судовому порядку, в іншому випадку масове розповсюдження дезінформації може вважатися наклепом.

До вище сказаного додаємо договір, офіційно підписаний Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області про співпрацю з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської Ради (Вешко В.І), з тим щоб черговий раз продемонструвати , що ніде в договорі НЕ ВКАЗАНО, що право проводити чемпіонат є ВИКЛЮЧНИМ, а також, що Управління НЕ МАЄ ПРАВА проводити свої змагання.

Тепер обговоримо відеоозвернення на сайті - http://sportlider.km.ua/ віце-президента Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, Артема Вікторовича Гласа до представників команд-учасниць змагань та спортивної громадськості. Прозвучали такі тези, що "будь- яка команда учасник Преміум - ліги яка забажає прийняти участь у першості Хмельницького з футзалу, позбавлятиметься права у майбутньому приймати участь у Преміум лізі...", пізніше додав,що "гравці ,які приймуть участь в "альтернативному" чемпіонаті не матимуть права грати у Преміум лізі" (щоправда тут не було уточнень , чи це на цей сезон, чи це пожиттєве позбавлення). От вам приклад, що таке "монополізіція", і як би пізніше це неприкрашалось в зверненні "збереженням цілісності чемпіонату", це яскравий приклад до чого приводить монополізація, коли починається банальне залякування, під приводом дискваліфікацій команд та гравців. А що можна очікувати в майбутньому? Всі , хто буде якимось чином невигідний Асоціації може потрапити в чорний список. Далі йде така цитата "... звичайно всі ці обмеження, неє , скажем так, є неправильними з точки зору подальшого розвитку нашої організації.." тобто він сам усвідомлює що це неадекватна заборона, проте ради збереження монополії, готовий "йти по головах". Згадуючи написану вище вирізку з статті про "...совість, як маленький айсберг в океані...", дана вирізка на фоні цієї заяви виглядає лицемірством.

До того ж хочемо відзначити: неоднарозово у даному відеозверненні говорилось про те, що Управління "себе скомпроментувало", що є неприйнятним з точки зору здорового глузду та об*єктивності, так як висловлюватися потрібно, посилаючись виключно на факти, в іншому випадку це є голослівним наклепом.

Проведення чемпіонату відбувається виключно з мотивів розвитку спорту в місті Хмельницькому та поширення масовості футзалу. Здорова конкуренція - це запорука прогресу, тоді як авторитарна монополізація дбає завжди про власну вигоду. Виходячи з цього, маємо надію, що Асоціація надалі дбатиме не про влаштування бізнесу, власні заробітки на чемпіонаті, і монополізації структури для вливу на область та місто футзального та сигменту, а про реальні вигоди для його учасників і перейдуть від власного тоталітиризму та методів залякування до демократичного способу організації задуманих проектів, коли будь які питання вирішуються колетивно.

А чи сама готова Асоціація виконувати ті повноваження, які вона взяла на себе при підписанні угоди? Нажаль факти вказують на інше , що з 118 команд чемпіонату міста з футзалу сезону 2013-2014 років в Преміум - лізі 2014-2015 р. прийняла участь тільки половина команд. Думайте самі! Чи є це розвиток та популяризація футзалу в м. Хмельницькому.

І на останок хочеться привести цитату головного героя з кінофільму "Дурак" (2014 р.) " Чому ми живемо та помираємо як свині? Це тому що нам плювати один на одного..." так давайте будем поважати один одного, і зважати на його потреби.

bottom of page