top of page

RC Khmelnyskiy - Akademia (Odessa) 46:17 (Super Liga)

РБ "Хмельницький" в останньому турі групового етапу чемпіонату України в Суперлізі переграли Одеську "Академію" з рахунком 46:17

РК «Хмельницький» в рідних стінах провів останній матч у групі «А» проти одеської «Академії». Хмельничанам, щоб гарантувати собі друге місце в групі, необхідно було перегравати гостей з бонусним очком. Що, власне, їм і вдалося.

Після відпочинку рахунок не змінювався хвилин 16-ть. Аж поки Микола Александрюк не заніс дві спроби, а Шуляк вдало виконав одну реалізацію. Згодом по 5 очок за спроби в залік хмельничан додали Руслан Шостацький та Вадим Кошелюк. «Академія» ж в другому таймі змогла занести дві спроби та влучно пробити одну реалізацію. У підсумку – 48:17 на користь РК «Хмельницький».

Тепер, незалежно від того, як свої поєдинки зіграє київський «Ребелс», в якого ще два матчі в запасі, хмельничани завершили груповий етап на другому місці. А це означає, що РК «Хмельницький» змагатиметься за бронзові нагороди. Скоріше за все з львівським «Соколом». Попередньо матчі відбудуться 7 та 14 листопад . Один у Хмельницькому, інший на виїзді. Точні дати проведення поєдинків, як і ім’я суперника хмельничан у «малому фіналі», стануть відомі після 25 жовтня.

Стаття Володимира Гординського для сайту - http://ye.ua/

bottom of page