top of page

Zasidannya predstavnukiv Chempionaty Khmelnutskogo z futzaly

СЬОГОДНІ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ПРЕДСТАВНИКІВ ЧЕМПІОНАТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО З ФУТЗАЛУ СЕЗОНУ 2015 - 2016

БУЛИ ОБГОВОРЕНІ ТА ВИРІШЕННІ ТАКІ ПИТАННЯ:

1) ФОРМАТ ЧЕМПІОНАТУ. Оскільки наразі було заявлео 18 коман на турнір, було вирішено поділити їх у 2 підгрупи по 9, ті команди які забажают участвувати в змаганнях будуть додані автоматом.

2) Також було обговорено офіційну назву змагань, та вирішено залишити раніше оголошену "Чемпіонат Хмельницького з футзалу" (що правда з футзалу ще може буде змінено на міні- футбол)

3)Також було вирішено зробити внески 300 грн. на м'яч та призові кубки, для нагородження. Внески потрібно здати до 14 листопада, так само як і заявочні листи.

4) Було зроблено жеребкування , для початку відокремили 4 найсильніші команди (Університет-2, Ротор-2, ДЮСШ-Україна, та ДБК) і розпарували їх по підгрупам, всіх інших поділили за сліпим жеребом. Таким чином утворивши 2 підгрупи:

А:

1) ДБК

2) Університет-Молокія- 2

3) Каміно

4) ДЮСШ №1

5) Нова Ушиця

6) Зооветпром

7) Ребелс

8) Лєвша

9) Гречани

Б:

1) Ротор-2

2) ДЮСШ- Україна

3) Фенікс

4) ДЮСШ №1 - 2

5) Червона зірка

6) Поділля- УТОГ

7) Торпедо

8) Атлетик

9) Фортуна

4) Було вирішено що до Нового року зіграють 6 турів, після чого наступить довга перерва та дозаявочний період, а приблизно 16 січня змагання продовжаться, таким чином якщо ще неприбавиться команд, кожна з команд зіграє 8 матчів, після чого 4 кращі з кожної підгрупи сформують окрему групу з 8-и команд, де розіграють в одне коло чемпіонство (таким чином зігравши максимум 15 ігор), а інші 5 з кожної підгрупи аналогічно сформують свою групу де буде 10 команд.* (на рахунок останього можливі подальші перетрансформування пов'язанні з дозаявкою ще команд, де можуть бути не одна а 2 групи.)

5) Також вирішувалось питання де грати. Тому що команди з ДЮСШ хочуть грати тільки в своєму залі ДЮСШ №1, аналогічно Ротор та Універ хоче грати виключно в залі ХНУ, тому було прийнято що кожна з під груп гратиме один тур в залі ХНУ , інший в ДЮСШ №1 по черзі, з деякими поправками на те що команди з ДЮСШ матимуть привілей при складанні календаря грати в своєму залі і аналогічно команда Університету та Ротора привілей на зал ХНУ. Календар буде складатись за декілька днів перед туром, окрім першого, який буде складяний після 1-го листопада.

УВАГА! Нагадуємо командам щоб незабули заповнити заявочні листи.

Та повідомляємо бажаючим заявитись на турнір, у вас ще є час до того як буде складяний перший тур, тобто максимум до 1-го листопада.

bottom of page