SC Podillya x Perluna Podillya (Bilogirya) - 5:0

СК Поділля-ДЮСШ№1 на шляху до 3-го місця у Чемпіонаті області розгромив "Перлину Поділля" з Білогір'я - 5:0

Сьогодні в останій день жовтня , хто прийшов подивитись на гру молодої та вже себе проявившої команди Хмельницького , був явно у захваті, не тільки результатом, але й грою яку показуює команда яка носить славетне ім'я "Поділля". Всі давно в місті давно знаходяться в очікуванні коли ж відродиться професійна команда з обласного центру. Були деяки спроби з боку організації Спортлідер , вони пробували реанімувати команду під назвою НФК Поділля, проте якщо того року ці старання були більш замітними , як ніяк порадували місцеву публіку виступами в Аматорській лізі, проте з цього року справа забуксувала, нато було багато причин таких як непідготовленість центрального стадіону, та інші і стало ясно що все ж їх акцент зусередився на футзалі, великий футбол відійшов на другий план, що підтверджує турнірна таблиця в Прем'єр лізі чемпіонату області. І ось цього року утворилось щось нове диво на базі бувшої Полонії з ДЮСШ№1 команда з ім'ям "Поділля", і на всіх парах мчиться стати саме тою командою на яку ходили тисячі віданих вболівальників у нашому місті. Та нажаль чомусь вболівальники недуже радують цю комаду, попри те що її гра заслуговує на інтерес та похвалу, нажаль на трибунах невелика кількість пошановувачів була свідком чудової гри юних дарувань, надіємось що фанати та просто як кажуть в народі "Кузьмічі" (звичані глядачі), в подальшому придуть підтримати СК Поділля.

Якщо казати про сам матч то як написано вище ви догадались що він проходив під значної перевагою СК Поділля, хоча ще в першому таймі білогірці достатньо непогано оборонялися, та створювали декілька разів небезпеку біля воріт Поділля, проте наприкінці першого тайму Музичуку вдалось забити , після розіграшу кутового м'яч опинився в його ногах, за 3 метри до воріт, таку нагоду було втрачати гріх 1:0, другий тайм же розтавив все помісцях Поділля розігралось та зуміло забити ще 4 м'ячі, хєт-триком в цей день відзначився Музичук, по голу в активі Савери та Бабака.

Після цієї перемоги СК Поділля набирає 20 очків та лишається на 3-у місці, попереду чемпіон Волочиський "Збруч", і це остання гра яка відбудеться 6-го листопада.

А до вашої уваги як завжди відеоогляд матчу.

Інші результати:

Енергетик (Нетішин) - Случ (Староконстантинів) - 1:3

ФК Дунаївці - Збруч (Волочиськ) - 1:2

НФК Поділля (Хмельницький) - МФК Славута - 5:0

Вже сьомого листопада відбудуться матчі останнього туру змагань. ФК «Дунаївці» вдома прийматиме «Енергетик», «Збруч» у Волочиську зіграє з СК «Поділля-ДЮСШ-1», а в Білогір’ї зійдуться місцева «Перлина Поділля» та НФК «Поділля». МФК «Славута» вдома прийматиме «Случ».

Турнірне становище команд: 1. «Збруч» - 39 очок (13 матчів), 2. «Случ» - 26 (12), 3. СК «Поділля-ДЮСШ-1» - 20 (13), 4.ФК «Дунаївці» - 15 (12), 5. НФК «Поділля» - 15 (13), 6. «Енергетик» - 12 (13), 7. МФК «Славута» - 9 (13), 8. «Перлина Поділля» - 6 (13).