top of page

Зимова перерва завершилась. Завтра та післязавтра відбудуться матчі чемпіонату Хмельницького з міні-

Якщо аналізувати матчі 6-го туру можна сказати що це початок вирішальних матчів для більшості команд де кожне очко на вагу золота.

Підгрупа А:

1. Розпочнеться тур між аутсайдером ХГПА та претенденом у 3-у кращих "Ротор- Лезево" який відстає від групи з 3-х команд якраз на 3 очки, тому втрачати очків аж ніяк "лезнівці" не планують, кадеміки ж вчергове спробують здобути перші очки. Прогноз - перемога Ротора в 5 м'ячів.

2. Гречани - Ребелс . "Гречани" один з лідерів та ділить першу сходинку з ДБК та "Лєвшою" тому легко спрогнозувати що Гречани легко переможуть "повстанців". Прогноз перемога "Гречан" в 5 і більше м'ячів.

3.ДБК - Ерідон . Гра де зійдуться вже більш рівні команди по силам проте якщо втрата очок для ДБК не є "смертельна",то для "Ерідону" який знаходиться на 5-у місці та відсає на 6 очок від 3-ки лідерів, позавить реальних шансів на вхоження в трійку кращих у Підгрупі А. Прогноз мінімальна перемога ДБК, або нічия.

4. Торпедо - Реванш. Обидві команди аутсайдери які вже навряд можуть претендувати на 3-ку кращих у підгрупі , тому це скоріше боротьа за входження у 6-у команд у Підгрупі А. Також обидві команди рівні по силі, тому перемога однієї з них залежить від настрою та форми самих футболістів після свят. Прогноз - мінімальна перемога однієї з команд в цій парі.

ПІДГРУПА Б:

1. ДЮСШ №1 к.-1 - Каміно. У Підгрупі Б тур розпочнеться з дуелі першої та другої команди у турнірній таблиці. І хоч між команди можна вважати конкурентами, проте зважаючи на 8 очковий відрив ДЮСШ, втрата очок для них не стала б "проблемою", проте навряд можна сподіватись на розслаблення "дюшовців", скоріше вони доведуть і цей матч до перемоги, щоб більш впевненно почуватись перед останім матчем, так як 2 тури вони по розкладу пропустять. Прогноз - перемога ДЮСШ в 5 і більше м'ячів.

2.Фенікс+ - ДЮСШ №1к.-2. У наступному матчі зустрінуться 5-а та 7-а команди у турнірн. таблиці, Фенікс всього на 3 очки відстає від 2-го місця тому перемога піднімє у групу лідерів підгрупи, ДЮСШ також спробує поборотись за 3-у кращих у підгрупі Б, проте всеж таки фаворит цього матчу Фенікс+ який ще має на одну гру в запасі більше. Прогноз - перемога Фенікса+ в 3 і більше м'ячів.

3.ДЮСШ- Україна - Червона зірка. Цей матч можна вважати битвою за 3-у кращих у підгрупі, тому перемога однієї з команд дає надалі непоганий шанс бути в 3-ці, і поразка навпаки залишає позаду неї. Прогноз - мінімальна перемога тієї чи іншої команди, або нічия.

Comments


bottom of page