top of page

У Теофіполі на пам'ять про Павла Худзіка (відомого футоліста) вшанували товариським турніром


Павло Худзік із Теофіполя загинув у ДТП в березні минулого року. За свою карєру гравець встиг пограти в таких клубах, як «Зоря», «Львів», «Оболонь», «Красилів» та інших.

У футзальному турнірі, який проходив 4 січня в рідному місті футболіста, взяло участь шість колективів. Відкривали змагання колишні партнери Павла Худзіка. Після участі в урочистій церемоній Олександр Мандзюк та Дмитро Гордієнко разом із рідними відвідали кладовище, де поховали футболіста.

«Чесно: досі не можу повірити в те, що Паши немає, - крізь сльози говорить Гордієнко. – Ніби це було вчора: наш спільний дебют в Прем’єр-лізі в історичному матчі «Львів» - «Шахтар» (2:0), на 69-ій хвилині Паша вийшов замість мене на заміну. А пройшло вже майже 8 років… Можу сказати одне: дуже мало в наш час таких людей, як Паша. Добра пам'ять про нього завжди буде в наших серцях і завдяки такому чудовому турніру наступні покоління теофіпільчан будуть знати про те, що колись на досить високому рівні в футбол грав їхній земляк», - повідомляє footboom.com.

А перемогу в турнір здобула команда «Автодор» із міста Ланівці Тернопільської області.

Матеріали сайту - vsim.ua

Comentários


bottom of page