top of page

Відбулись збори представників ЧХМФ перед початком 2-го етапу + РОЗКЛАД

Сьогодні в приміщені Управління молоді та спорту відбулись збори представників команд учасниць ЧХМФ (Чемпіонату Хмельницького з міні- футболу 2015 - 2016 р.)

Спершу відбулось жеребкування розкладу 2-го етапу. Розклад матчів приведений нижче (час початку матчів буде завтра, а також можливі деякі зміни у "Групі лідерів" в датах).

Другим питання,яке обговорювали - де гратимуть команди ДЮСШ - Україна та ДЮСШ №1 К.-1, які не мають фінансової можливості грати в залі ХНУ , тому було запропановано іншим командам зіграти з ними в залі ДЮСШ №1 , на що погодилась лише команда - Фенікс+. Також назустріч цим командам вирішив піти ДБК та внести проплату за зал, коли вони гратимуть з ними. У інших випадках по регламенту значилось, що група лідируючих команд буде боротись у 2-у етапі в залі ХНУ, тому командам ще потрібно буде знайти компроміс у цьому питанні.

На засідання явився Глас Артем президент АМФХО,перед ним виступив голова Управління молоді та спорту м. Хмельницького - Ремез С.С зазначивши що по документам у місті не може проходити 2 чемпіонати міста з футзалу, тому в наступному сезоні потрібно або реорганізувати чемпіонат, змінивши назву та формат. Також було багато дискусій про Преміум Лігу.

Також завтра буде відомий остаточний розклад "Групи аутсайдерів" (оскільки поки що команда "Новатор- Осташки" не підтвердила подальшу участь у турнірі , а "торпедо" (Дубово) знялись ще ранше наразі є 3 команди.

-ХГПА, "Реванш" та "Червона зірка" і в першому турі точно зграють "Червона зірка " проти ХГПА матч відбудеться 14 лютого в залі ДЮСШ №1 приблизно 15:00 більш точніший та повний розклад очікуйте завтра.

bottom of page