top of page

Чемпіонат Хмельниччини з футзалу впевнено виграла команда з Волочиська

«Агробінес» виграв усі свої матчі в обласній першості і без особливого супротиву від конкурентів тріумфував у змаганнях. Фінальний етап чемпіонату Хмельницької області з футзалу стартував минулого тижня в Ізяслові. Вже тоді команда з Волочиська стала єдиною, хто продемонстрував 100% результат. Під час дводенних змагань, якими завершувався фінал, «Агробізнес» лише підтвердив, що гідного конкурента в чемпіонаті для нього немає. Більш захоплюючим вийшло протистояння за вакантні призові місця. Лише команда з Полонного, яка відверто провалила вирішальні матчі, не мала шансів на успіх.

Після запеклих поєдинків відразу в трьох командах на фініші була однакова кількість залікових балів. «Третім зайвим» виявився Ізяслав, який став четвертим через гіршу різницю забитих/пропущених м’ячів. Другим стали кам’янчани. «Бронза» в активі іншої команди з Волочиська – «Мотора».

Матеріали з сайту vsim.ua : http://vsim.ua/Sport/chempionat-hmelnichchini-z-futzalu-vpevneno-vigrala-komanda-z-volochis-10483535.html

bottom of page