top of page

"ФЕНІКС+" ПРОГРАВ "ДЮСШ - УКРАЇНІ" ТА ІНШІ РЕЗУЛЬТАТИ ОСТАННІХ ІГОР ЧХМФ

У матчі яка вирішувала долю чемпіонства , щоб стати чемпіоном Феніксу+ достатньо було всього - на - всього нічия, проте тим і цікий був цей турнір що 100 відсотково спрогнозувати результат було важко. І вже нібити невмотивовані ДЮСШ- Україна переграли Фенікс+ з рахунком - 0:3. З самого початку матчу "дюшовці" заволоділи м'ячем і вже на 3-й хвилині Підкамінський Миколавивів команду вперед. На 19-й хвилині, за збиття гравця ДЮСШ- України був видалений гравець Фенікса+ - Жидков Олег. Впродовж усього матчу Фенікс+ атакував, бажаючи зрівняти рахунок, проте ДЮСШ- Україна грамотно захищалась, та час- від- часу ловила противників на контр - атаках. Дві такі контр- атаки стали результативними на 37-й хвилині Божик Олександр, та на 47-й хв. Заяць Юрій довели рахунок до переконливого 3:0. Не обійшлось без конфузу в середині 2-го тайму після удару гравця Фенікса+ м'яч влучиву у стійку в середині воріт, тобто Фенікс+ забив чистий гол прооте нажаль арбітру здалось що мяёч відлетів від стійки воріт, таким чином рахунок міг бути на той час 2:1 і невдомо що могло трапитись за останні 10 хвилин.

Таким чином ВІТАЄМО команду ДБК з чемпіонством!