top of page

Де і коли гратимуть ЧХФ. Нарада представників Чемпіонату Хмельницького з футболу - 2016

18 квітня в Управлінні молоді та спорту відбулась нарада представників ЧХФ. Вирішувались питання місце проведення матчів, та календар.

СТАДІОНИ. Як ще раніше ми писали на стадіоні Локомотив будуть проводити заміну газону, тому він буде закритий . Присутніх спантеличила звістка що стадіон ХПК (що на Зарічанській) який хотіли залучити до змагань, готовий надавати оренду проте вони запросили непомірно не виправдану ціну , у розмірі - 800 грн. за матч, і це за поле де немає адекватного газону, роздягальні, та іншого. Також як мінімум до кінця червня (а можливо і більше) стадіони Ракетчик та Десантник теж не будуть здаватись в оренду, з інших причин, пов'язаними з тим що на цих полях проводять військові заходи. Тому було вирішенно залучити активно стадіони ДЮСШ №1 та Поділля, також було вирішено що стадіон Локомотив буде активно залучатись до настання робіт по заміні газону, що дасть змогу провести як мінімум 2-3 тури.

ПОЧАТОК ЗМАГАНЬ. Було вирішено розпочати змагання 3-го травня у Вищій лізі. Та 26-го квітня у Першій лізі, що правда для цього всім командам Першої ліги треба до четверга 21 квітня , надати заявочні листи та сповістити на яких полях вони будуть грати.

ТОМУ ПРОХАННЯ ДО ПРЕДСТАВНИКІВ КОМАНД ПЕРШОЇ ЛІГИ, ДО 21-го КВІТНЯ НАДАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ В УПРАВЛІННЯ, ДЕ ВИ БУДЕТЕ ПРОВОДИТИ ДОМАШНІ МАТЧІ. ТА НЕ ПІЗНІШЕ ПОНЕДІЛКА 25-го ЗАЯВОЧНІ ЛИСТИ.

Таким чином вже 22-го квітня може бути сформований календар перших турів у Першій лізі.

Також стало відомо що у Першій лізі гратиме 14 команд. Додалась ще одна - "Лєвша-2"

ЗБІЛЬШИЛАСЬ ОПЛАТА СУДДЯМ . І ще одне питання було висунуто на розгляд, оплата арбітрам , які висунули побажання збільшити оплату до 150 грн. з однієї команди. (нагадуємо що попередньо була задекларована сума у 100 грн.). Більшість проголосувала за.

Календар 1,2,3 -го туру у Вищій лізі. На останок було запропоновано провести жеребкування перших 3-х турів у Вищій лізі. Таким чином ми знаємо хто з ким гратиме на старті чемпіонату.

1-й тур

"Ковчег" - "Лєвша"

"Фенікс+" - "Феміда- Старлайф"

"Лада" - "Арсенал - Чернігівське- INBEW"

"Динамо -УМВС" - "Університет"

"Ротор" - "Кардіфф"

"Епіцентр-К" - "Тетра"

Точні, дати , час та місце та розклад наступних турів, ми повідомимо пізніше.

bottom of page