top of page

Хмельницьке «Поділля»: завдання розвивати футбол, а не просто перемагати


Футбольний клуб з Хмельницького стартує в чемпіонаті України. Завдання перемогти за будь-яку ціну перед командою не стоїть.В Хмельницький повертається футбол всеукраїнського рівня. Щоправда поки лише аматорський.

відео сайту газета "Є"

Вже в суботу, 23 квітня, ФК «Поділля» зіграє перший матч чемпіонату України. Суперником хмельничан стане досить сильний колектив з Чернівецької області. За ФК «Волока» виступає чимало досвідчених гравців. У минулому сезоні цей колектив вибив з кубку України найсильнішу команду Хмельниччини волочиський «Збруч». Керівництво ФК «Поділля» напередодні важливого старту розповіло про завдання на сезон. Звучить воно на перший погляд досить дивно. - Команда створюється не для того, щоб відразу показати результат та перемагати усіх.

Головне наше завдання – розвиток футболу в Хмельницькому та області. Саме тому за наш клуб виступатимуть місцеві футболісти. Більшість з них нещодавно виступали в дитячих змаганнях. І вимагати від хлопів миттєвого результату немає сенсу, - заявив президент ФК «Поділля» Євгеній Бейдерман. Більшість гравців ФК «Поділля» є вихованцями однойменного дитячо-юнацького клубу. На думку керівництва, ці хлопці в майбутньому мають стати основою для команди майстрів. Та коли вона з’явиться у Хмельницькому, поки невідомо. Але її створення планується. Не виключено, що це станеться вже в поточному році. Документи на атестацію в професійну футбольну лігу були подані. - Ми вирішили піти за європейським зразком. Привезти сильних гравців з інших міст і відразу почати вигравати може кожен. Так в Україні роблять часто. Але це недовготривалі проекти. Ми ж розпочали із розвитку дитячої школи і поступово йдемо вперед. В майбутньому у нас будуть молодіжна та професійні команди. І виступати за них мають в основному вихованці хмельницького футболу, - вважає Євгеній Бейдерман. Молода команда готується до сезону лише три тижні. За цей час «Поділля» провело три спаринги.

Останній контрольний матч відбувся вчора, 19 квітня. Хмельничани в Тернополі поступилися місцевій «Ниві» із рахунком 3:1. Єдиний гол в подолян забив капітан команди Владислав Гресь. Сезон для «Поділля» буде досить насиченим. В чемпіонаті України серед аматорів команда зіграє щонайменше 6 матчів. Ще 20 поєдинків заплановані в чемпіонаті області. Окрім того продовжується першість України в дитячо-юнацькій футбольній лізі. Частина гравців виступатимуть як на дорослому, так і на дитячому рівні водночас. Перша офіційна гра «Поділля» відбудеться на однойменному стадіоні в суботу, 23 квітня. Початок матчу – 16:00. Вхід на футбол буде безкоштовним.

Ссылка на источник: http://vsim.ua/Sport/hmelnitske-podillya-zavdannya-rozvivati-futbol-a-ne-prosto-peremagati-10496456.html

bottom of page