top of page

"СЛУЧ"-КРАСИЛІВ - ВІДРОДЖЕННЯ ПОТУЖНОЇ ФУТБОЛЬНОЇ КОМАНДИ

У Красилові, 14 травня, відбувалось справжнє футбольне свято. Вперше після 2013 року місто прийняло футбольний матч в рамках Прем’єр ліги Чемпіонату Хмельницької області. На матчі була присутня вся місцева еліта, голова міста та Сергій Ковалець - відомий у минулому гравець, зараз тренер.

Красилів з радянських часів славиться своєю футбольною історію, а ще в першій половині нульових команда грала навіть в Першій лізі Чемпіонату України. Тому в цей день зібралось досить багато глядачів, і гра їх не розчарувала, тим паче що їх новостворена місцева команда «СЛУЧ» переконливо перемогла теж цьогорічного дебютанта Премє’р ліги ЧХО «Епіцентра-Вікторію» з Городка з рахунком – 5:2.

Першими гол забили гості голом відзначився Ліщук Олександр. Потім господарі довго підбирали ключ до воріт команди з Городка, і наприкінці матчу це сталося -Сергій Олексюк увірвався в штрафну та зрівняв рахунок. Другий тайм став бенефісом граючого тренера Льва Сергеєва який відзначився аж тричі , таким чином зробивши «хет-трик» ще один м’яч забив Олексюк, Епіцентр-Вікторія теж ще один раз забила наприкінці матчу, супер гол зі штрафного у дальню дев’ятку забив Гончарук Артем. 5:2 місто Красилів святкує.

В інших матах 2-го туру ЧХО такі результати:

Случ (Старокостянтинів) – Енергетик-Миклуш (Нетішин) – 2:0

Дунаївці – ОТГ (Стара Синява) – 7:0

Громада (станція Дунаївці) – Поділля (Хмельницький) – 0:4

Агробізнес (Волочиськ) – Фортеця (Кам’янець-Подільський) – 2:0

ДЮСШ-1 (Хмельницький) – вихідний

Дивіться відеоогляд матчу

Сергію Олексюку надають медичну допомогу, після чого він забив 2 м'ячі

Сергій Ковалець спілкується з мером Красилова Анатолієм Жовтаном

Сергій Ковалець допомогає місцевій команді відродитись

Ретроспектива історії футбольного Красилова

Лєв Сергєєв граючий тенер , автор хет-трику

Місцеві вболівальники, в очікуванні на першу перемогу Случа вдома.

bottom of page