top of page

ДБК переграє "Червону зірку" - 3:1

Завдяки "хєт-трику" Назара Савчука "ДБК" змогли переграти "Червону зірку" . Хоча не все легко вдалось для підопічних - Курятника.

Перший тайм був досить рівним, та завдяки підступному голу "Червона зірка" зуміла вийти вперед. підступність гола полягала в тому що після подачі Задорожного Віталія зі штравного м*яч вдарився перед воротарем, де був горб, після чого м*яч змінив траєкторію польоту, дизорієнтувавши голкіпера ДБК -Суркова Віталія, м*яч влетів по центру воріт. У другому таймі двічі помилки у захисті дозволили Савчуку Назару вивісти ДБК вперед, а на 76 -й хвилині, ДБК заробили 11-ти метровий, який без проблем реалізував - Савчук. На останніх хвилинах команди обмінялись гольовими мометами, проте рахунок залишився 1:3 на користь ДБК, які після цього матчу піднялись на 3-у сходинку у турнірній таблиці. "Ч.З." ж і надалі "пасуть задніх" знаходячись на останьому 13-у місці, маючи 3 очки в доробку.