![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_7c2b19cd79a441edaa54df18ce869d0e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_7c2b19cd79a441edaa54df18ce869d0e~mv2.jpg)
У Вищій лізі минулорічний чемпіон схоже зловив кураж, та вже втретьє поспіль перемагає, на цей раз супротивником "Університета-Молокії" був новачок Вищої ліги, та аутсайдер "Динамо-Патріот". Перший тайм навряд чи назовеш яскравим, мінімум моментів, і максимум що могли, те і вижали "студенти", в середині тайму, після кутового, найспритнішим виявився Федорко Артем, який замкнув навіс, наприкінці тайму, Ситник Олег, замкнув передачу. Другий тайм був більш жвавішим та цікавішим, у середині тайму динамівці відквитали один м*яч, голом відзначився Гранчак Павло, а наприкінці матчу фінальну крапку поставив Юрій Малишевський, який вперше вийшов у цьому сезоні. Таким чином "Універ-Молокія" продовжує наздоганяти лідерів, для "Динамо-Патріота" буде довгий шлях по виживанню у Вищій лізі, хоча після цієї гри можна сказати що команда входить в нормальне русло гри, тому шанси у команди великі.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_81377117a8ce4e75b7ce08730d39ac2c~mv2.png/v1/fill/w_88,h_69,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_81377117a8ce4e75b7ce08730d39ac2c~mv2.png)
У Першій лізі "Ветеран" продовжив свою виграшну серію, перегавши аутсайдера "Червону зірку" -7:1.
Перший тайм припідніс для ветеранів сюрприз, після того як двічі вони забили, "Червона зірка" змогла вирівняти гру, відквитала один гол, та ще мала декілька непоганих нагод. У другому таймі "Ветеран" показав свою звичну, яскраву гру, та забив 5 голів, без відповіді.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_260ae539aaa142109bf001d1f4b08d68~mv2.png/v1/fill/w_88,h_71,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_260ae539aaa142109bf001d1f4b08d68~mv2.png)