top of page

Безкоштовний європейський спорт у Хмельницькому: дітей і дорослих запрошують спробувати себе в регбі

Малеча від 5 років, дівчата і ті, кому вже за 30… Хмельничан запрошують стати учасником регбійного руху, який активно розвивається в нашому місті. Усі заняття безкоштовні. Регбі у Хмельницькому щороку стає все популярнішим. Кількість команд постійно зростає. Як і чисельність людей, які займаються даним спортом. В місті постійно працюють дитячі секції в ДЮСШ-1, НВК №10, СЗОШ№6, ЗОШ№22. Тут займаються хлопці та дівчата. Нещодавно було зареєстровано громадську організацію «Академія регбі Хмельниччини».

На її базі відкрилися нові секції. Досвідчені тренери готові навчати усіх бажаючих. Вже розпочато набір груп дітей від 5 років (хлопці і дівчата), студентів і чоловіків від 30 років. Усі заняття є безкоштовними. - Двоє моїх доньок і син займаються регбі. Це прекрасний вид спорту. Діти розвиваються не лише фізично. Дівчата стають леді, а хлопці джентльменами. Командний вид спорту дозволяє людині розвивати лише позитивні в житті риси характеру, - ділиться із «ВСІМ» хмельничанин Сергій Щербанюк. - Важливим фактором є й те, що діти менше часу проводять за комп’ютером і всякими «покемонами». І тренери у Хмельницькому класні. Вони точно не навчать дітей чомусь поганому.

Записатися на заняття регбі можна за наступними телефонами:

Лазоренко Василь (098) 525 48 96 (діти з 5 років, дівчата, хлопці)

Мігунов Олександр (097) 898 70 18 (діти з 10 років, хлопці)

Квасниця Олег (067) 982 24 24 (студенти)

Осович Юрій (067)350 20 20 (ветерани) Ссылка на источник: http://vsim.ua/Sport/bezkoshtovniy-evropeyskiy-sport-u-hmelnitskomu-ditey-i-doroslih-zapros-10541126.html

bottom of page