top of page

ФК "Поділля" 0 : 2 ФК "Рух " (Винники) Чемпіонат України, Друга ліга, 10-й тур

Голи: Баранець 37 Іванов 73

«Поділля» поступилося лідеру «Рух» – «Поділля» – 2:0 (1:0) Голи: 1:0 – Б. Баранець (37), 2:0 – Іванов (73) «Поділля»: 23.Богдан Савчук – 2.Владислав Гресь, 6.Андрій Джурко (25.Андрій Наконечний), 7.Ян Морговський, 8.Андрій Ліповуз, 10.Андрій Муляр (15.Роман Худік), 14.Артем Макарченко, 19.Роман Шпиця (24.Ігор Кльоц), 20.Валерій Степаненко, 27.Максим Нестеренко, 88.Алішер Якубов (к) У 10 турі чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги хмельницьке «Поділля» на виїзді зустрілося з клубом «Рух» із міста Винники, що поблизу Львова. Нагадаємо, цей матч мав відбутися у Хмельницькому, однак через реконструкцію стадіону «Поділля» був перенесений у Винники. (До речі, в результаті будівельних робіт підопічні Віталія Балицького були змушені тренуватися на іншому, м’яко кажучи, не найкращому полі). «Рух» – лідер чемпіонату, більшість гравців свого часу виступали у Прем’єр-лізі, зокрема у «Карпатах» і ФК «Львів». Крім того, клубом опікується один з кращих українських фахівців – Мирон Маркевич. А стадіон у Винниках носить ім’я його батька – Богдана Маркевича. Різниця у класі далася взнаки. Господарі мали перевагу у кількості гольових нагод, але спершу подолян рятували то голкіпер Богдан Савчук, то перекладина воріт. Втім, на 37-й хвилині півзахисник «Руху» Борис Баранець відкрив рахунок. На перерву команди вирушили за рахунку 1:0. На 73-й хвилині підопічні Романа Гданського подвоїли свою перевагу завдяки голу форварда Романа Іванова. Тренерський штаб хмельничан по черзі провів 3 заміни. Одним із гравців, які освіжили гру, став півзахисник Андрій Наконечний. Для 16-річного хлопця цей матч став дебютним на професійному рівні. Утім, до фінального свистка рахунок на табло залишився незмінним. Отож 2:0 – «Рух» і надалі утримує лідерство у другій лізі. «Поділля», як і раніше, посідає 16 сходинку турнірної таблиці. Віталій Балицький, в. о. головного тренера ФК «Поділля»: «Хочу подякувати керівництву «Руху», яке пішло нам назустріч і дозволило грати цей матч у Виниках. Результат незадовільний. Суперник сильніший, досвідчений, багато хто грав у Прем’єр-лізі, першій лізі. «Рух» ставить завдання вийти в першу лігу. В нас все-таки задачі інші, ми поки що не на тому рівні. Суперник володів перевагою, ми могли пропустити більше. Наші футболісти старалися, моментами грали добре, проявили бійцівські якості. Але гра не зовсім така, яку я від них вимагаю». Прес-служба ФК «Поділля»

Гол Бориса Баранця у матчі 10-го туру Другої ліги «Поділля» Хмельницький - «Рух» Винники (0:1). 18 вересня 2016 р.

Гол Романа Іванова у матчі 10-го туру Другої ліги «Поділля» Хмельницький - «Рух» Винники (0:2). 18 вересня 2016 р