top of page

ПРО ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

Старокостянтиніський "Случ" на власному полі влаштував гольове шоу на пару з "ОТГ".

Як не дивно, але офіційним господарем матчу була команда зі Старої Синяви. 14-ий тур чемпіонату області з футболу увійде в історію. Раніше в жодному матчі Пре'єр-ліги не забивалося 17 голів. Встановили такий рекорд результативності в Старокостянтинові. Місцевий "Случ" мав грати на виїзді в Старій Синяві. Та вийшло так, що дві гри проти "ОТГ" віце-чемпіон області провів на своєму полі. Сталося так через бажання провести футбольний матч в Старокостянтинові на День міста, який святкувався вчора, 17 вересня. На таку пропозицію "ОТГ" погодилася. Хоча логіки в даному рішені досить мало. Футболісти Старої Синяви на власному полі грають набагато краще. На виїзді усі свої матчі команда неодмінно програвала з непристойним рахунком (0:7 в Дунаївцях і Старокостянтинові, 0:13 у Волочиську...). Виникає питання, чому керівництво "ОТГ" погодилося на такий завідомо програшний в футбольному плані крок. Як би там не було, а "Случ" вже в першому таймі довів на полі даремність проведення гри саме в Старокостянтинові. Даремність для "ОТГ". У їх ворота до перерви влетіло десять!!! голів. Номінальні господарі з великими труднощами переходили на чужу половину поля. Після перерви погром продовжився. Але вже з меншим запалом "Случа". "ОТГ" навіть вдалося "розмочити" рахунок. У підсумку "домашня" поразка 15:2. Статистика чемпіонату показує, що на полі Старої Синяви такого б знущання не було. Серед інших матчів слід відмітити дещо неочікувану перемогу Громади в Нетішині.

Місцева команда неприємно здивувала своїх вболівальників на день міста. Напруженими вийшли матчі в Кам'янці і Городку. Тут фаворити перемогли з мінімальним рахунком. Лідер чемпіонату здобув технічну перемогу над "Поділлям". Прем'єр-ліга чемпіонат Хмешльницької області з футболу.

14-ий тур ОТГ - Случ (С) - 2:15 Епіцентр-Вікторія - Дунаївці - 0:1 Енергетик-Миклуш - Громада - 0:2 Фортеця - ДЮСШ-1 - 1:0 Поділля - Агробізнес 0:3 (-:+) Ссылка на источник: http://vsim.ua/Sport/futbolne-znuschannya-v-hmelnitskiy-premer-lizi-onovili-rekord-rezultat-10544646.html

bottom of page