УВАГА! Оголошується заявочна компанія в Чемпіонат Хмельницького з міні-футболу 2016-2017 років. (Назва буде змінена на першому зібранні представників, приблизно збір буде у 2-ій половині жовтня). Ще більше команд, ще ігор, ще більше вражень.
![](https://static.wixstatic.com/media/2f6f21_575b89cdbda34ba5a28775cbec4e78c5~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_101,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2f6f21_575b89cdbda34ba5a28775cbec4e78c5~mv2.jpg)
На фото зверху, всі команди учасниці минулого сезону (2015-2016). Цього року планується багато нових команд.
Прохання представників команд вносити попередні заявки команд , дзвоніть на номер 067 356 75 75 - Кузнецов Микола Семенович P.S. Всі чутки стосовно того що Хмельницька міська федерація футболу не буде проводи "чемпіонат" не відповідають дійсності, та стосуються лише назви "чемпіонат", з метою дискридетації майбутньго турніру, тому як би що не перейменовували, суть залишається та ж сама. P.S.S. На останок дивіться слайд-шоу з минулого чемпіонату, яке проводила федерація .