top of page

НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ ГЕРОЇВ.


На протязі 2016 року проходив чемпіонат міст а Хмельницького з футболу (ЧХФ), ще раніше ми писали що були розданні нагороди переможцям та призерам чемпіонату, а ось і прийшла черга роздати спеціальні призи від спонсорів. На протязі року глядачі обирали що туру кращий гол, після чого були обранні 30 кращих голів які розподілили по рейтингу представники-експерти, таким чином переможцями які отримали призи від Спорткомплексу "Десятка" стали:

1.БЕЗВЕЩУК Вадим (Епіцентр-К) - Кращий гол ЧХФ-2016 року, 1-е місце (сертифікат на 2,5 години від Спорткомплексу "Десятка").

2.Леонов Олександр (ХФК Ковчег) - Кращий гол ЧХФ-2016 року , 2-е місце (сертифікат на 2 години від Спорткомплексу "Десятка").

3.Красножон Дмитро (Ротор) - Кращий гол ЧХФ-2016 року , 3-е місце (сертифікат на 1,5 години від Спорткомплексу "Десятка").

Також на протязі року продив чемпіонат прогнозистів ЧХФ-2016, де переможцями , які отримають призи від спортклубу "EVOLUTION", стали:

1. Мевша Володимир - Чемпіон чемпіонату прогнозистів , 1-е місце (сертифікат від СК "Еволюшн" - 10 відвідувань)

2.Балабанов В*ячеслав - 3-є місце в чеміонаті прогнозистів (сертифікат від СК "Еволюшн" - 10 відвідувань).

3. Кравчук Роман - 2-е місце в чеміонаті прогнозистів (сертифікат від СК "Еволюшн" - 10 відвідувань).

Дякуємо нашим спонсорам Споткомплексу "Десятка" (особисто Вадиму Магелясу ,та СК "EVOLUTION" - Олегу Плахотнюку за такі чудові подарунки.

bottom of page