top of page

Turfmapp Cup - 2017

Як у Хмельницькому пограли в "дворовий футбол": від Лунтіка до "старих хлопців" (ФОТО+ВІДЕО)

За кубок та футбольний м’яч позмагалися вісім самобутніх команд.

Вісім команд, в яких по 5-7 гравців, зібралися в Хмельницькому, щоб взяти участь в одноденному турнірні з міні-футболу. По суті, пограти в "дворовий футбол", в який влітку ганяють діти в дворах, де є майданчики. Усі учасники - просто шанувальники футболу, які не є професіоналами, а займаються ними у вільний від роботи чи навчання час. Тому, можливо, і назви цих команд були доволі несподіванними.

Їх поділили на дві групи. У першій грали ФК "Штучка", "Old boys", "Раково-Сіті" та "Єдність". В іншій - "Лунтік", "Моноліт", "Фанат" та "Команда". Після чого усі команда потрапили до серії плей-офф, в якій й вирішували, хто ж піде до дому в статусі переможця.

Турнір, між іншим, влаштували... хмельницькі програмісти, які торік створили сайт та додаток для мобільного телефону, який дозволяє зібрати в одному місці різних людей, яких об’єднує бажання пограти в футбол. Їхнім сервісом активно користуються в США та Таїланді. Прижився він і в Хмельницькому. "Ми вирішили, що слід провести подібний турнір не лише для тих, хто користується нашим додатком, а й для усіх любителів пограти в футбол, - каже один із організаторів змагань Тарас Ляпун. - Ось і закликали усіх доєднатися. Сподіваюся, подібні змагання будемо проводити частіше".

Артем Панасенков (у салатовому) з ФК "Штучка" став кращим бомбардиром, забивши 6 голів.

МАТЕРАЛИ САЙТУ - http://ye.ua/news/news_28271.html

bottom of page